Urządzenie wielofunkcyjne Kyocera ECOSYS MA4000wifx (110C1D3NL0) 4 w 1
Urządzenie wielofunkcyjne Kyocera ECOSYS MA4000wifx (110C1D3NL0) 4 w 1 Urządzenie wielofunkcyjne Kyocera ECOSYS MA4000wifx (110C1D3NL0) 4 w 1 to drukarka laserowa. Zapewnia szybkie i ekonomiczne drukowanie dokumentów.
Urządzenie wielofunkcyjne Kyocera ECOSYS MA4000wifx (110C1D3NL0) 4 w 1
Urządzenie wielofunkcyjne Kyocera ECOSYS MA4000wifx (110C1D3NL0) 4 w 1 to drukarka laserowa. Zapewnia szybkie i ekonomiczne drukowanie dokumentów.
Parametry drukowania
Interfejs komunikacyjny: USB, WiFi 802.11a/b/g/n/ac, WiFi Direct, przewód sieciowy LAN. Interfejs sieciowy: Gigabit Ethernet 10/100/1000 Mbps RJ-45. Obsługiwane formaty druku: A4, A5, A6, Letter, Legal, B5. Podstawowe funkcje: drukarka, kopiarka, skaner, fax.
Specyfikacja techniczna
| Automatyczny podajnik dokumentów | Tak |
| Czas nagrzewania | 19.0 s |
| Czas wydruku pierwszej strony | 6.4 s |
| Czytnik kart | Tak |
| Duplex | Tak |
| Fax | Tak |
| Interfejs komunikacyjny | USB, WiFi 802.11a/b/g/n/ac, WiFi Direct, przewód sieciowy LAN |
| Interfejs sieciowy | Gigabit Ethernet 10/100/1000 Mbps RJ-45 |
| Liczba podajników papieru | 2 szt. |
| Maksymalna gramatura papieru | 220 g/m2 |
| Maksymalna pojemność podajników | 850 arkuszy |
| Maksymalne zużycie energii | 661 W |
| Maksymalny rozmiar papieru | A4 |
| Minimalna gramatura papieru | 60 g/m2 |
| Obsługiwane formaty druku | A4, A5, A6, Letter, Legal, B5 |
| Podstawowe funkcje | drukarka, kopiarka, skaner, fax |
| Pojemność zamontowanych podajników | 350 arkuszy |
| Poziom hałasu | 52.0 dB(A) |
| Praca w sieci bezprzewodowej | Tak |
| Prędkość drukowania mono (max) | 40.0 stron/min |
| Prędkość kopiowania mono (max) | 40.0 str/min |
| Rodzina | ECOSYS |
| Rozdzielczość druku - dodatkowa | 1200 dpi |
| Rozdzielczość druku - główna | 1200 dpi |
| Rozdzielczość optyczna skanera - dodatkowa | 600 dpi |
| Rozdzielczość optyczna skanera - główna | 600 dpi |
| Technologia druku | Laserowa |
| Typ drukarki | Laserowa monochromatyczna |
| Wymiary: Głębokość (mm) | 412 |
| Wymiary: Szerokość (mm) | 417 |
| Wymiary: Wysokość (mm) | 437 |
| Wyświetlacz LCD | Tak |
| Zakres powiększenia | 400 % |
| Zakres zmniejszenia | 25 % |
Opis
- Obsługiwane systemy operacyjne
- Chrome OS™
Linux (niektóre wersje)
Mac OS (niektóre wersje)
Wszystkie aktualne systemy Microsoft Windows™ - Poziom hałasu
- 52.0 dB(A)
- Interfejs sieciowy
- Gigabit Ethernet 10/100/1000 Mbps RJ-45
- Wyświetlacz LCD
- Tak
- Czas nagrzewania
- 19.0 s
- Maksymalna gramatura papieru
- 220 g/m2
- Interfejs komunikacyjny
- USB
WiFi 802.11a/b/g/n/ac
WiFi Direct
przewód sieciowy LAN - Rodzina
- ECOSYS
- Typ drukarki
- Laserowa monochromatyczna
- Maksymalny rozmiar papieru
- A4
- Duplex
- Tak
- Rozdzielczość druku - główna
- 1200 dpi
- Rozdzielczość druku - dodatkowa
- 1200 dpi
- Prędkość drukowania mono (max)
- 40.0 stron/min
- Minimalna gramatura papieru
- 60 g/m2
- Liczba podajników papieru
- 2 szt.
- Pojemność zamontowanych podajników
- 350 arkuszy
- Praca w sieci bezprzewodowej
- Tak
- Automatyczny podajnik dokumentów
- Tak
- Nadruk na CD/DVD
- Nie
- Czytnik kart
- Tak
- Złącze LPT
- Nie
- Wymiary: Szerokość (mm)
- 417
- Wymiary: Wysokość (mm)
- 437
- Wymiary: Głębokość (mm)
- 412
- Gniazdo EIO
- Nie
- Pictbridge
- Nie
- IRDA
- Nie
- Podstawowe funkcje
- drukarka, kopiarka, skaner, fax
- Czas wydruku pierwszej strony
- 6.4 s
- Technologia druku
- Laserowa
- Obsługiwane formaty druku
- A4
A5
A6
B5
Legal
Letter - Maksymalne zużycie energii
- 661 W
- Telefon
- Nie
- Fax
- Tak
- Maksymalna pojemność podajników
- 850 arkuszy
- Rozdzielczość optyczna skanera - główna
- 600 dpi
- Rozdzielczość optyczna skanera - dodatkowa
- 600 dpi
- Prędkość kopiowania mono (max)
- 40.0 str/min
- Zakres zmniejszenia
- 25 %
- Zakres powiększenia
- 400 %
Specyficzne kody
- EAN13
- 0632983084847
12 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także