Urządzenie wielofunkcyjne Brother DCP-L1630W (DCPL1630W) 3 w 1
Urządzenie wielofunkcyjne Brother DCP-L1630W (DCPL1630W) 3 w 1 Urządzenie wielofunkcyjne Brother DCP-L1630W (DCPL1630W) 3 w 1 to drukarka laserowa. Zapewnia szybkie i ekonomiczne drukowanie dokumentów.
Urządzenie wielofunkcyjne Brother DCP-L1630W (DCPL1630W) 3 w 1
Urządzenie wielofunkcyjne Brother DCP-L1630W (DCPL1630W) 3 w 1 to drukarka laserowa. Zapewnia szybkie i ekonomiczne drukowanie dokumentów.
Parametry drukowania
Interfejs komunikacyjny: USB 2.0 High-Speed, WiFi 802.11a/b/g/n, WiFi Direct. Interfejs sieciowy: Fast Ethernet 10/100 Mbps RJ-45. Obsługiwane formaty druku: B5 ISO, 16K, A5 LongEdge, A4, A5, Letter, Executive, Legal, Folio, B5. Podstawowe funkcje: drukarka, kopiarka, skaner.
Specyfikacja techniczna
| Cykl pracy (miesięcznie, maks.) | 12000 |
| Czas wydruku pierwszej strony | 10.0 s |
| Duplex | Tak |
| Interfejs komunikacyjny | USB 2.0 High-Speed, WiFi 802.11a/b/g/n, WiFi Direct |
| Interfejs sieciowy | Fast Ethernet 10/100 Mbps RJ-45 |
| Liczba podajników papieru | 1 szt. |
| Maksymalna gramatura papieru | 105 g/m2 |
| Maksymalne zużycie energii | 380 W |
| Maksymalny rozmiar papieru | A4 |
| Minimalna gramatura papieru | 60 g/m2 |
| Obsługiwane formaty druku | B5 ISO, 16K, A5 LongEdge, A4, A5, Letter, Executive, Legal, Folio, B5 |
| Pamięć zainstalowana (MB) | 128.00 |
| Podstawowe funkcje | drukarka, kopiarka, skaner |
| Pojemność zamontowanych podajników | 150 arkuszy |
| Poziom hałasu | 52.0 dB(A) |
| Praca w sieci bezprzewodowej | Tak |
| Prędkość drukowania mono (max) | 20.0 stron/min |
| Prędkość kopiowania mono (max) | 20.0 str/min |
| Rodzina | DCP |
| Rozdzielczość druku - dodatkowa | 600 dpi |
| Rozdzielczość druku - główna | 2400 dpi |
| Rozdzielczość optyczna skanera - dodatkowa | 1200 dpi |
| Rozdzielczość optyczna skanera - główna | 600 dpi |
| Standardowe języki drukarki | PCL6, Postscript, 12 czcionki bitmapowe |
| Technologia druku | Laserowa |
| Typ drukarki | Laserowa monochromatyczna |
| Wymiary: Głębokość (mm) | 340 |
| Wymiary: Szerokość (mm) | 385 |
| Wymiary: Wysokość (mm) | 225 |
| Wyświetlacz LCD | Tak |
Opis
- Obsługiwane systemy operacyjne
- Chrome OS™
Linux (niektóre wersje)
Mac OS (niektóre wersje)
Microsoft Windows 11 - Poziom hałasu
- 52.0 dB(A)
- Interfejs sieciowy
- Fast Ethernet 10/100 Mbps RJ-45
- Wyświetlacz LCD
- Tak
- Maksymalna gramatura papieru
- 105 g/m2
- Interfejs komunikacyjny
- USB 2.0 High-Speed
WiFi 802.11a/b/g/n
WiFi Direct - Rodzina
- DCP
- Typ drukarki
- Laserowa monochromatyczna
- Maksymalny rozmiar papieru
- A4
- Duplex
- Tak
- Rozdzielczość druku - główna
- 2400 dpi
- Rozdzielczość druku - dodatkowa
- 600 dpi
- Prędkość drukowania mono (max)
- 20.0 stron/min
- Minimalna gramatura papieru
- 60 g/m2
- Liczba podajników papieru
- 1 szt.
- Pojemność zamontowanych podajników
- 150 arkuszy
- Praca w sieci bezprzewodowej
- Tak
- Automatyczny podajnik dokumentów
- Nie
- Czytnik kart
- Nie
- Pamięć zainstalowana (MB)
- 128.00
- Złącze LPT
- Nie
- Materiały eksploatacyjne oryginalne
- TN119
- Wymiary: Szerokość (mm)
- 385
- Wymiary: Wysokość (mm)
- 225
- Wymiary: Głębokość (mm)
- 340
- Gniazdo EIO
- Nie
- Pictbridge
- Nie
- IRDA
- Nie
- Podstawowe funkcje
- drukarka, kopiarka, skaner
- Czas wydruku pierwszej strony
- 10.0 s
- Technologia druku
- Laserowa
- Cykl pracy (miesięcznie, maks.)
- 12000
- Obsługiwane formaty druku
- 16K
A4
A5
A5 LongEdge
B5
B5 ISO
Executive
Folio
Legal
Letter - Standardowe języki drukarki
- PCL6, Postscript, 12 czcionki bitmapowe
- Maksymalne zużycie energii
- 380 W
- Praca w DOS
- Nie
- Telefon
- Nie
- Fax
- Nie
- Dołączone oprogramowanie OCR
- Nie
- Rozdzielczość optyczna skanera - główna
- 600 dpi
- Rozdzielczość optyczna skanera - dodatkowa
- 1200 dpi
- Prędkość kopiowania mono (max)
- 20.0 str/min
Specyficzne kody
- EAN13
- 4977766835671
12 innych produktów w tej samej kategorii: