Urządzenie wielofunkcyjne Brother MFC-L9630CDN (MFCL9630CDNRE1) 4w1
Urządzenie wielofunkcyjne Brother MFC-L9630CDN (MFCL9630CDNRE1) 4w1 Urządzenie wielofunkcyjne Brother MFC-L9630CDN (MFCL9630CDNRE1) 4w1 to drukarka laserowa. Zapewnia szybkie i ekonomiczne drukowanie dokumentów.
Urządzenie wielofunkcyjne Brother MFC-L9630CDN (MFCL9630CDNRE1) 4w1
Urządzenie wielofunkcyjne Brother MFC-L9630CDN (MFCL9630CDNRE1) 4w1 to drukarka laserowa. Zapewnia szybkie i ekonomiczne drukowanie dokumentów.
Parametry drukowania
Interfejs komunikacyjny: USB 2.0 High-Speed, USB 2.0 host, NFC, Gigabit Ethernet (RJ45). Interfejs sieciowy: Gigabit Ethernet 10/100/1000 Mbps RJ-45. Obsługiwane formaty druku: Folio, B5 ISO, 16K, Koperta COM10, Koperta DL, Koperta C5, Koperta Monarch, A5 LongEdge, A4, A5, A6, Letter, Executive, Legal. Podstawowe funkcje: drukarka, kopiarka, skaner, fax.
Specyfikacja techniczna
| Automatyczny podajnik dokumentów | Tak |
| Czas wydruku pierwszej strony | 10.0 s |
| Duplex | Tak |
| Fax | Tak |
| Interfejs komunikacyjny | USB 2.0 High-Speed, USB 2.0 host, NFC, Gigabit Ethernet (RJ45) |
| Interfejs sieciowy | Gigabit Ethernet 10/100/1000 Mbps RJ-45 |
| Liczba podajników papieru | 1 szt. |
| Maksymalna gramatura papieru | 230 g/m2 |
| Maksymalne zużycie energii | 770 W |
| Maksymalny rozmiar papieru | A4 |
| Minimalna gramatura papieru | 60 g/m2 |
| Obsługiwane formaty druku | Folio, B5 ISO, 16K, Koperta COM10, Koperta DL, Koperta C5, Koperta Monarch, A5 LongEdge, A4, A5, A6, Letter, Executive, Legal |
| Pamięć zainstalowana (MB) | 2048.00 |
| Podstawowe funkcje | drukarka, kopiarka, skaner, fax |
| Pojemność zamontowanych podajników | 520 arkuszy |
| Poziom hałasu | 52.0 dB(A) |
| Prędkość drukowania kolor (normal) | 40.0 stron/min |
| Rodzina | MFC |
| Rozdzielczość druku - dodatkowa | 600 dpi |
| Rozdzielczość druku - główna | 2400 dpi |
| Rozdzielczość optyczna skanera - dodatkowa | 19200 dpi |
| Rozdzielczość optyczna skanera - główna | 600 dpi |
| Standardowe języki drukarki | PCL5e, PCL5c, PCL6 (PCL XL Class3.0), BR Script3, PDF v. 1.7, XPS v. 1.0 |
| Technologia druku | Laserowa |
| Typ drukarki | Laserowa kolorowa |
| Wymiary: Głębokość (mm) | 586 |
| Wymiary: Szerokość (mm) | 503 |
| Wymiary: Wysokość (mm) | 541 |
| Wyświetlacz LCD | Tak |
| Zakres powiększenia | 400 % |
| Zakres zmniejszenia | 25 % |
Opis
- Poziom hałasu
- 52.0 dB(A)
- Interfejs sieciowy
- Gigabit Ethernet 10/100/1000 Mbps RJ-45
- Gwarancja producenta [mies.]
- 24
- Wyświetlacz LCD
- Tak
- Maksymalna gramatura papieru
- 230 g/m2
- Interfejs komunikacyjny
- Gigabit Ethernet (RJ45)
NFC
USB 2.0 High-Speed
USB 2.0 host - Dołączone oprogramowanie
- BRAdmin Professional, Mass Deployment Tool, Status Monitor
Brother iPrint&Scan, Utilities, Easy Setup, PaperPort SE 14, - Rodzina
- MFC
- Typ drukarki
- Laserowa kolorowa
- Maksymalny rozmiar papieru
- A4
- Duplex
- Tak
- Rozdzielczość druku - główna
- 2400 dpi
- Rozdzielczość druku - dodatkowa
- 600 dpi
- Minimalna gramatura papieru
- 60 g/m2
- Liczba podajników papieru
- 1 szt.
- Pojemność zamontowanych podajników
- 520 arkuszy
- Praca w sieci bezprzewodowej
- Nie
- Automatyczny podajnik dokumentów
- Tak
- Czytnik kart
- Nie
- Pamięć zainstalowana (MB)
- 2048.00
- Złącze LPT
- Nie
- Materiały eksploatacyjne oryginalne
- BU800CL
DR821CL
TN821XL
TN821XXL
WT800CL - Wymiary: Szerokość (mm)
- 503
- Wymiary: Wysokość (mm)
- 541
- Wymiary: Głębokość (mm)
- 586
- Gniazdo EIO
- Nie
- Pictbridge
- Nie
- IRDA
- Nie
- Podstawowe funkcje
- drukarka, kopiarka, skaner, fax
- Czas wydruku pierwszej strony
- 10.0 s
- Technologia druku
- Laserowa
- Obsługiwane formaty druku
- 16K
A4
A5
A5 LongEdge
A6
B5 ISO
Executive
Folio
Koperta C5
Koperta COM10
Koperta DL
Koperta Monarch
Legal
Letter - Standardowe języki drukarki
- PCL5e, PCL5c, PCL6 (PCL XL Class3.0), BR Script3, PDF v. 1.7, XPS v. 1.0
- Maksymalne zużycie energii
- 770 W
- Praca w DOS
- Nie
- Telefon
- Nie
- Fax
- Tak
- Dołączone oprogramowanie OCR
- Nie
- Rozdzielczość optyczna skanera - główna
- 600 dpi
- Rozdzielczość optyczna skanera - dodatkowa
- 19200 dpi
- Zakres zmniejszenia
- 25 %
- Zakres powiększenia
- 400 %
- Prędkość drukowania kolor (normal)
- 40.0 stron/min
Specyficzne kody
- EAN13
- 4977766814188
12 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane