Urządzenie wielofunkcyjne Canon i-SENSYS MF287dw 4 w 1
Urządzenie wielofunkcyjne Canon i-SENSYS MF287dw 4 w 1 Urządzenie wielofunkcyjne Canon i-SENSYS MF287dw 4 w 1 to drukarka laserowa. Zapewnia szybkie i ekonomiczne drukowanie dokumentów. 50000 Cykl pracy (miesięcznie, maks.).
Urządzenie wielofunkcyjne Canon i-SENSYS MF287dw 4 w 1
Urządzenie wielofunkcyjne Canon i-SENSYS MF287dw 4 w 1 to drukarka laserowa. Zapewnia szybkie i ekonomiczne drukowanie dokumentów.
Parametry drukowania
Interfejs komunikacyjny: USB 2.0 High-Speed, WiFi 802.11b/g/n, WiFi Direct. Interfejs sieciowy: Fast Ethernet 10/100 Mbps RJ-45. Obsługiwane formaty druku: Letter, Executive, Legal, B5, 16K, Koperta COM10, Koperta DL, Koperta C5, Koperta Monarch, Custom, Statement, Officio, B-OFFICIO, M-OFFICIO, GLTR, GLGL, Foolscap, A4, A5, A6. Podstawowe funkcje: drukarka, kopiarka, skaner, fax.
Specyfikacja techniczna
| Automatyczny podajnik dokumentów | Tak |
| Cykl pracy (miesięcznie, maks.) | 50000 |
| Czas nagrzewania | 15.0 s |
| Czas wydruku pierwszej strony | 5.0 s |
| Duplex | Tak |
| Fax | Tak |
| Głośność | 53.0 dB |
| Interfejs komunikacyjny | USB 2.0 High-Speed, WiFi 802.11b/g/n, WiFi Direct |
| Interfejs sieciowy | Fast Ethernet 10/100 Mbps RJ-45 |
| Liczba podajników papieru | 1 szt. |
| Maksymalna gramatura papieru | 163 g/m2 |
| Maksymalne zużycie energii | 1020 W |
| Maksymalny rozmiar papieru | A4 |
| Minimalna gramatura papieru | 60 g/m2 |
| Obsługiwane formaty druku | Letter, Executive, Legal, B5, 16K, Koperta COM10, Koperta DL, Koperta C5, Koperta Monarch, Custom, Statement, Officio, B-OFFICIO, M-OFFICIO, GLTR, GLGL, Foolscap, A4, A5, A6 |
| Pamięć zainstalowana (MB) | 256.00 |
| Podstawowe funkcje | drukarka, kopiarka, skaner, fax |
| Pojemność zamontowanych podajników | 250 arkuszy |
| Praca w sieci bezprzewodowej | Tak |
| Prędkość drukowania mono (max) | 33.2 stron/min |
| Prędkość kopiowania mono (max) | 33.2 str/min |
| Rodzina | i-SENSYS |
| Rozdzielczość druku - dodatkowa | 1200 dpi |
| Rozdzielczość druku - główna | 1200 dpi |
| Rozdzielczość optyczna skanera - dodatkowa | 600 dpi |
| Rozdzielczość optyczna skanera - główna | 600 dpi |
| Standardowe języki drukarki | UFRII-LT, PCL 5e1, PCL6 |
| Technologia druku | Laserowa |
| Typ drukarki | Laserowa monochromatyczna |
| Wymiary: Głębokość (mm) | 620 |
| Wymiary: Szerokość (mm) | 435 |
| Wymiary: Wysokość (mm) | 812 |
| Wyświetlacz LCD | Tak |
| Zakres powiększenia | 400 % |
| Zakres zmniejszenia | 25 % |
Opis
- Obsługiwane systemy operacyjne
- Linux (niektóre wersje)
Mac OS (niektóre wersje)
Microsoft Windows 10
Microsoft Windows 11
Microsoft Windows Server 2016
Microsoft Windows Server 2019
Microsoft Windows Server 2022 - Interfejs sieciowy
- Fast Ethernet 10/100 Mbps RJ-45
- Gwarancja producenta [mies.]
- 24
- Wyświetlacz LCD
- Tak
- Głośność
- 53.0 dB
- Czas nagrzewania
- 15.0 s
- Maksymalna gramatura papieru
- 163 g/m2
- Interfejs komunikacyjny
- USB 2.0 High-Speed
WiFi 802.11b/g/n
WiFi Direct - Dołączone oprogramowanie
- MF Scan Utility, Remote User Interface (RUI), Toner Status Tool
- Rodzina
- i-SENSYS
- Typ drukarki
- Laserowa monochromatyczna
- Maksymalny rozmiar papieru
- A4
- Duplex
- Tak
- Rozdzielczość druku - główna
- 1200 dpi
- Rozdzielczość druku - dodatkowa
- 1200 dpi
- Prędkość drukowania mono (max)
- 33.2 stron/min
- Minimalna gramatura papieru
- 60 g/m2
- Liczba podajników papieru
- 1 szt.
- Pojemność zamontowanych podajników
- 250 arkuszy
- Praca w sieci bezprzewodowej
- Tak
- Automatyczny podajnik dokumentów
- Tak
- Czytnik kart
- Nie
- Pamięć zainstalowana (MB)
- 256.00
- Wymiary: Szerokość (mm)
- 435
- Wymiary: Wysokość (mm)
- 812
- Wymiary: Głębokość (mm)
- 620
- Podstawowe funkcje
- drukarka, kopiarka, skaner, fax
- Czas wydruku pierwszej strony
- 5.0 s
- Technologia druku
- Laserowa
- Cykl pracy (miesięcznie, maks.)
- 50000
- Obsługiwane formaty druku
- 16K
A4
A5
A6
B-OFFICIO
B5
Custom
Executive
Foolscap
GLGL
GLTR
Koperta C5
Koperta COM10
Koperta DL
Koperta Monarch
Legal
Letter
M-OFFICIO
Officio
Statement - Standardowe języki drukarki
- UFRII-LT, PCL 5e1, PCL6
- Maksymalne zużycie energii
- 1020 W
- Druk bez marginesów
- Nie
- Telefon
- Nie
- Fax
- Tak
- Rozdzielczość optyczna skanera - główna
- 600 dpi
- Rozdzielczość optyczna skanera - dodatkowa
- 600 dpi
- Prędkość kopiowania mono (max)
- 33.2 str/min
- Zakres zmniejszenia
- 25 %
- Zakres powiększenia
- 400 %
Specyficzne kody
- EAN13
- 4549292225280
12 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane