Słuchawki z mikrofonem Audictus Champion PRO bezprzewodowe nauszne czarne
Słuchawki z mikrofonem Audictus Champion PRO bezprzewodowe nauszne czarne Słuchawki z mikrofonem Audictus Champion PRO bezprzewodowe nauszne czarne to słuchawki z łącznością bezprzewodową. Zapewniają wysoką jakość dźwięku do muzyki, rozmów i gier.
Słuchawki z mikrofonem Audictus Champion PRO bezprzewodowe nauszne czarne
Słuchawki z mikrofonem Audictus Champion PRO bezprzewodowe nauszne czarne to słuchawki z łącznością bezprzewodową. Zapewniają wysoką jakość dźwięku do muzyki, rozmów i gier.
Jakość dźwięku
Miejsce montażu mikrofonu: Mikrofon wbudowany w słuchawkę. Miejsce montażu słuchawek: Słuchawki nauszne/wokółuszne.
Złącza i wyposażenie
Zawartość opakowania: Kabel USB - USB Typ C, Instrukcja obsług, kabel jack 3.5 mm.
Specyfikacja techniczna
| Czułość słuchawek | 110dB +/-3dB |
| Długość kabla / Maksymalny zasięg (m) | 15.00 |
| Impedancja (Om) | 16.0 |
| Kolor | Czarny |
| Komunikacja | Bezprzewodowa |
| Miejsce montażu mikrofonu | Mikrofon wbudowany w słuchawkę |
| Miejsce montażu słuchawek | Słuchawki nauszne/wokółuszne |
| Pasmo przenoszenia słuchawek | 20Hz - 20kHz |
| Pałąk słuchawek | Pałąk na głowę |
| Podłączenie słuchawek / mikrofonu | Bluetooth |
| Regulacja głośności | Na słuchawce |
| Typ słuchawek | Zamknięte |
| Typ słuchawek/mikrofonu | Stereo |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Wykonanie / przeznaczenie | Multimedia |
| Wymiary przetwornika słuchawek | 50mm |
| Zawiera baterię / akumulator | Tak |
Opis
- Zawiera baterię / akumulator
- Tak
- Kolor
- Czarny
- Długość kabla / Maksymalny zasięg (m)
- 15.00
- Zawartość opakowania
- Kabel USB - USB Typ C, Instrukcja obsług, kabel jack 3.5 mm
- Komunikacja
- Bezprzewodowa
- Opakowanie
- BOX
- Wykonanie / przeznaczenie
- Multimedia
- Typ słuchawek/mikrofonu
- Stereo
- Pasmo przenoszenia słuchawek
- 20Hz - 20kHz
- Miejsce montażu słuchawek
- Słuchawki nauszne/wokółuszne
- Typ słuchawek
- Zamknięte
- Pałąk słuchawek
- Pałąk na głowę
- Wbudowany mikrofon
- Tak
- Miejsce montażu mikrofonu
- Mikrofon wbudowany w słuchawkę
- Podłączenie słuchawek / mikrofonu
- Bluetooth
- Pozłacane styki
- Nie
- Regulacja głośności
- Na słuchawce
- Wymiary przetwornika słuchawek
- 50mm
- Impedancja (Om)
- 16.0
- Czułość słuchawek
- 110dB +/-3dB
Specyficzne kody
- EAN13
- 5901969434774
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także