Słuchawki z mikrofonem Logitech H151 czarne
Słuchawki z mikrofonem Logitech H151 czarne Słuchawki z mikrofonem Logitech H151 czarne to słuchawki z podłączeniem przewodowym. Zapewniają wysoką jakość dźwięku do muzyki, rozmów i gier. Przewodowa Komunikacja.
Słuchawki z mikrofonem Logitech H151 czarne
Słuchawki z mikrofonem Logitech H151 czarne to słuchawki z podłączeniem przewodowym. Zapewniają wysoką jakość dźwięku do muzyki, rozmów i gier.
Jakość dźwięku
Miejsce montażu mikrofonu: Mikrofon na wysięgniku. Miejsce montażu słuchawek: Słuchawki nauszne/wokółuszne. Podłączenie słuchawek / mikrofonu: 1x mini jack 3,5mm 4-pin.
Złącza i wyposażenie
Zawartość opakowania: Dokumentacja.
Specyfikacja techniczna
| Czułość mikrofonu | -44dB +/-2,5dB |
| Czułość słuchawek | 122dB +/-3dB |
| Długość kabla / Maksymalny zasięg (m) | 1.80 |
| Impedancja (Om) | 22.0 |
| Kolor | Czarny |
| Komunikacja | Przewodowa |
| Miejsce montażu mikrofonu | Mikrofon na wysięgniku |
| Miejsce montażu słuchawek | Słuchawki nauszne/wokółuszne |
| Pasmo przenoszenia mikrofonu | 100Hz - 16kHz |
| Pasmo przenoszenia słuchawek | 20Hz - 20kHz |
| Pałąk słuchawek | Pałąk na głowę |
| Podłączenie słuchawek / mikrofonu | 1x mini jack 3,5mm 4-pin |
| Regulacja głośności | Na kablu |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Wykonanie / przeznaczenie | Standard |
Opis
- Zawiera baterię / akumulator
- Nie
- Kolor
- Czarny
- Długość kabla / Maksymalny zasięg (m)
- 1.80
- Zawartość opakowania
- Dokumentacja
- Komunikacja
- Przewodowa
- Opakowanie
- BOX
- Czułość mikrofonu
- -44dB +/-2,5dB
- Wykonanie / przeznaczenie
- Standard
- Pasmo przenoszenia słuchawek
- 20Hz - 20kHz
- Miejsce montażu słuchawek
- Słuchawki nauszne/wokółuszne
- Pałąk słuchawek
- Pałąk na głowę
- Wbudowany mikrofon
- Tak
- Miejsce montażu mikrofonu
- Mikrofon na wysięgniku
- Podłączenie słuchawek / mikrofonu
- 1x mini jack 3,5mm 4-pin
- Regulacja głośności
- Na kablu
- Impedancja (Om)
- 22.0
- Czułość słuchawek
- 122dB +/-3dB
- Pasmo przenoszenia mikrofonu
- 100Hz - 16kHz
Specyficzne kody
- EAN13
- 5099206057333
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także