Słuchawki Defender BASIC 617 douszne czarne
Słuchawki Defender BASIC 617 douszne czarne Słuchawki Defender BASIC 617 douszne czarne to słuchawki z podłączeniem przewodowym. Zapewniają wysoką jakość dźwięku do muzyki, rozmów i gier. Zamknięte Typ słuchawek.
Słuchawki Defender BASIC 617 douszne czarne
Słuchawki Defender BASIC 617 douszne czarne to słuchawki z podłączeniem przewodowym. Zapewniają wysoką jakość dźwięku do muzyki, rozmów i gier.
Jakość dźwięku
Miejsce montażu słuchawek: Słuchawki douszne/dokanałowe. Podłączenie słuchawek / mikrofonu: 1x mini jack 3,5mm 3-pin. Regulacja głośności: Brak regulacji głośności.
Specyfikacja techniczna
| Czułość słuchawek | 95dB +/-3dB |
| Długość kabla / Maksymalny zasięg (m) | 1.10 |
| Impedancja (Om) | 32.0 |
| Kolor | Czarny |
| Komunikacja | Przewodowa |
| Miejsce montażu słuchawek | Słuchawki douszne/dokanałowe |
| Pasmo przenoszenia słuchawek | 20Hz - 20kHz |
| Pałąk słuchawek | Brak pałąka |
| Podłączenie słuchawek / mikrofonu | 1x mini jack 3,5mm 3-pin |
| Regulacja głośności | Brak regulacji głośności |
| Typ słuchawek | Zamknięte |
| Typ słuchawek/mikrofonu | Stereo |
| Wykonanie / przeznaczenie | Standard |
| Wymiary przetwornika słuchawek | 10mm |
Opis
- Zawiera baterię / akumulator
- Nie
- Kolor
- Czarny
- Długość kabla / Maksymalny zasięg (m)
- 1.10
- Komunikacja
- Przewodowa
- Opakowanie
- Blister
- Wykonanie / przeznaczenie
- Standard
- Typ słuchawek/mikrofonu
- Stereo
- Pasmo przenoszenia słuchawek
- 20Hz - 20kHz
- Miejsce montażu słuchawek
- Słuchawki douszne/dokanałowe
- Typ słuchawek
- Zamknięte
- Pałąk słuchawek
- Brak pałąka
- Wbudowany mikrofon
- Nie
- Podłączenie słuchawek / mikrofonu
- 1x mini jack 3,5mm 3-pin
- Pozłacane styki
- Nie
- Regulacja głośności
- Brak regulacji głośności
- Wymiary przetwornika słuchawek
- 10mm
- Impedancja (Om)
- 32.0
- Czułość słuchawek
- 95dB +/-3dB
Specyficzne kody
- EAN13
- 4714033636179
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także