Słuchawki z mikrofonem Usams EP-47 stereo Jack 3,5mm czarne
12,00 zł
Brutto
Słuchawki z mikrofonem Usams EP-47 stereo Jack 3,5mm czarne. Kolor: Czarny. Komunikacja: Przewodowa
Słuchawki z mikrofonem Usams EP-47 stereo Jack 3,5mm czarne
Słuchawki z mikrofonem Usams EP-47 stereo Jack 3,5mm czarne to produkt z podłączeniem przewodowym.
Czarny
Kolor
Przewodowa
Komunikacja
95dB +/-3dB
Czułość słuchawek
1.20
Długość kabla / Maksymalny zasięg (m)
Kluczowe cechy
Miejsce montażu słuchawek: Słuchawki douszne/dokanałowe. Podłączenie słuchawek / mikrofonu: 1x mini jack 3,5mm 4-pin. Wykonanie / przeznaczenie: Multimedialna(e).
Specyfikacja techniczna
| Czułość słuchawek | 95dB +/-3dB |
| Długość kabla / Maksymalny zasięg (m) | 1.20 |
| Kolor | Czarny |
| Komunikacja | Przewodowa |
| Miejsce montażu słuchawek | Słuchawki douszne/dokanałowe |
| Pasmo przenoszenia słuchawek | 20Hz - 20kHz |
| Podłączenie słuchawek / mikrofonu | 1x mini jack 3,5mm 4-pin |
| Typ słuchawek/mikrofonu | Stereo |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Wykonanie / przeznaczenie | Multimedialna(e) |
HSEP4701
1 Przedmiot
Opis
- Zawiera baterię / akumulator
- Nie
- Kolor
- Czarny
- Długość kabla / Maksymalny zasięg (m)
- 1.20
- Komunikacja
- Przewodowa
- Opakowanie
- BOX
- Wykonanie / przeznaczenie
- Multimedialna(e)
- Typ słuchawek/mikrofonu
- Stereo
- Pasmo przenoszenia słuchawek
- 20Hz - 20kHz
- Miejsce montażu słuchawek
- Słuchawki douszne/dokanałowe
- Wbudowany mikrofon
- Tak
- Podłączenie słuchawek / mikrofonu
- 1x mini jack 3,5mm 4-pin
- Pozłacane styki
- Nie
- Czułość słuchawek
- 95dB +/-3dB
Specyficzne kody
- EAN13
- 6958444902821
chat
Komentarze (0)
4 innych produktów w tej samej kategorii:
Zobacz także