Słuchawki z mikrofonem X-ZERO X-H842BW, Sportowe, Bluetooth, Białe
18,99 zł
Brutto
Słuchawki z mikrofonem X-ZERO X-H842BW, Sportowe, Bluetooth, Białe Słuchawki z mikrofonem X-ZERO X-H842BW, Sportowe, Bluetooth, Białe to produkt z łącznością bezprzewodową. Biały Kolor Bezprzewodowa Komunikacja.
Słuchawki z mikrofonem X-ZERO X-H842BW, Sportowe, Bluetooth, Białe
Słuchawki z mikrofonem X-ZERO X-H842BW, Sportowe, Bluetooth, Białe to produkt z łącznością bezprzewodową.
Biały
Kolor
Bezprzewodowa
Komunikacja
-58 dBV/Pa
Czułość mikrofonu
100dB +/-3dB
Czułość słuchawek
Kluczowe cechy
Miejsce montażu mikrofonu: Mikrofon na kablu. Miejsce montażu słuchawek: Słuchawki douszne/dokanałowe.
Złącza i wyposażenie
Zawartość opakowania: słuchawki + kabel do ładowania.
Specyfikacja techniczna
| Czułość mikrofonu | -58 dBV/Pa |
| Czułość słuchawek | 100dB +/-3dB |
| Długość kabla / Maksymalny zasięg (m) | 5.00 |
| Impedancja (Om) | 32.0 |
| Kolor | Biały |
| Komunikacja | Bezprzewodowa |
| Miejsce montażu mikrofonu | Mikrofon na kablu |
| Miejsce montażu słuchawek | Słuchawki douszne/dokanałowe |
| Moc maksymalna [mW] | 15 |
| Pasmo przenoszenia mikrofonu | 100Hz - 10kHz |
| Pasmo przenoszenia słuchawek | 20Hz - 20kHz |
| Pałąk słuchawek | Brak pałąka |
| Podłączenie słuchawek / mikrofonu | Bluetooth |
| Regulacja głośności | Tak |
| Typ słuchawek | Zamknięte |
| Typ słuchawek/mikrofonu | Stereo |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Zawiera baterię / akumulator | Tak |
X-H842BW
3 Przedmioty
Opis
- Zawiera baterię / akumulator
- Tak
- Kolor
- Biały
- Długość kabla / Maksymalny zasięg (m)
- 5.00
- Zawartość opakowania
- słuchawki + kabel do ładowania
- Komunikacja
- Bezprzewodowa
- Opakowanie
- BOX
- Czułość mikrofonu
- -58 dBV/Pa
- Typ słuchawek/mikrofonu
- Stereo
- Pasmo przenoszenia słuchawek
- 20Hz - 20kHz
- Miejsce montażu słuchawek
- Słuchawki douszne/dokanałowe
- Typ słuchawek
- Zamknięte
- Pałąk słuchawek
- Brak pałąka
- Wbudowany mikrofon
- Tak
- Miejsce montażu mikrofonu
- Mikrofon na kablu
- Podłączenie słuchawek / mikrofonu
- Bluetooth
- Pozłacane styki
- Nie
- Regulacja głośności
- Tak
- Impedancja (Om)
- 32.0
- Czułość słuchawek
- 100dB +/-3dB
- Pasmo przenoszenia mikrofonu
- 100Hz - 10kHz
- Moc maksymalna [mW]
- 15
Specyficzne kody
- EAN13
- 4718308123449
chat
Komentarze (0)
4 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także