Słuchawki z mikrofonem Poly Blackwire 8225 Stereo USB-C Headset + adapter
Słuchawki z mikrofonem Poly Blackwire 8225 Stereo USB-C Headset + adapter Słuchawki z mikrofonem Poly Blackwire 8225 Stereo USB-C Headset + adapter to słuchawki biurowe z podłączeniem przewodowym. Przeznaczone do wielogodzinnych rozmów w biurze i call center.
Słuchawki z mikrofonem Poly Blackwire 8225 Stereo USB-C Headset + adapter
Słuchawki z mikrofonem Poly Blackwire 8225 Stereo USB-C Headset + adapter to słuchawki biurowe z podłączeniem przewodowym. Przeznaczone do wielogodzinnych rozmów w biurze i call center.
Kluczowe cechy
Miejsce montażu mikrofonu: Mikrofon na wysięgniku. Miejsce montażu słuchawek: Słuchawki nauszne/wokółuszne.
Złącza i wyposażenie
Zawartość opakowania: Adapter USB-C/A, Kabel USB-C, Poly Blackwire 8225 Stereo USB-C.
Specyfikacja techniczna
| Czułość mikrofonu | -35dB +/-3dB |
| Czułość słuchawek | 84dB +/-3dB |
| Długość kabla / Maksymalny zasięg (m) | 2.20 |
| Impedancja (Om) | 32.0 |
| Kolor | Czarny |
| Komunikacja | Przewodowa |
| Miejsce montażu mikrofonu | Mikrofon na wysięgniku |
| Miejsce montażu słuchawek | Słuchawki nauszne/wokółuszne |
| Pasmo przenoszenia mikrofonu | 100Hz - 10kHz |
| Pasmo przenoszenia słuchawek | 20Hz - 20kHz |
| Pałąk słuchawek | Pałąk na głowę |
| Podłączenie słuchawek / mikrofonu | USB-C |
| Regulacja głośności | Na kablu |
| Typ mikrofonu | Wielokierunkowy |
| Typ słuchawek/mikrofonu | Stereo |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Wykonanie / przeznaczenie | Standard |
| Wymiary przetwornika słuchawek | 32mm |
Opis
- Zawiera baterię / akumulator
- Nie
- Gwarancja producenta [mies.]
- 24
- Kolor
- Czarny
- Długość kabla / Maksymalny zasięg (m)
- 2.20
- Zawartość opakowania
- Adapter USB-C/A
Kabel USB-C
Poly Blackwire 8225 Stereo USB-C - Komunikacja
- Przewodowa
- Czułość mikrofonu
- -35dB +/-3dB
- Wykonanie / przeznaczenie
- Standard
- Typ słuchawek/mikrofonu
- Stereo
- Pasmo przenoszenia słuchawek
- 20Hz - 20kHz
- Miejsce montażu słuchawek
- Słuchawki nauszne/wokółuszne
- Pałąk słuchawek
- Pałąk na głowę
- Wbudowany mikrofon
- Tak
- Miejsce montażu mikrofonu
- Mikrofon na wysięgniku
- Typ mikrofonu
- Wielokierunkowy
- Podłączenie słuchawek / mikrofonu
- USB-C
- Pozłacane styki
- Nie
- Regulacja głośności
- Na kablu
- Wymiary przetwornika słuchawek
- 32mm
- Impedancja (Om)
- 32.0
- Czułość słuchawek
- 84dB +/-3dB
- Pasmo przenoszenia mikrofonu
- 100Hz - 10kHz
Specyficzne kody
- EAN13
- 0197498429205
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także