Słuchawki z mikrofonem SureFire Harrier 360 Surround Sound USB
Słuchawki z mikrofonem SureFire Harrier 360 Surround Sound USB Słuchawki z mikrofonem SureFire Harrier 360 Surround Sound USB to słuchawki biurowe z podłączeniem przewodowym. Przeznaczone do wielogodzinnych rozmów w biurze i call center.
Słuchawki z mikrofonem SureFire Harrier 360 Surround Sound USB
Słuchawki z mikrofonem SureFire Harrier 360 Surround Sound USB to słuchawki biurowe z podłączeniem przewodowym. Przeznaczone do wielogodzinnych rozmów w biurze i call center.
Kluczowe cechy
Miejsce montażu mikrofonu: Mikrofon na wysięgniku. Miejsce montażu słuchawek: Słuchawki nauszne/wokółuszne. Wykonanie / przeznaczenie: Dla graczy / Gaming.
Specyfikacja techniczna
| Czułość słuchawek | 102dB +/-3dB |
| Długość kabla / Maksymalny zasięg (m) | 2.00 |
| Impedancja (Om) | 24.0 |
| Kolor | Włókno węglowe |
| Komunikacja | Przewodowa |
| Miejsce montażu mikrofonu | Mikrofon na wysięgniku |
| Miejsce montażu słuchawek | Słuchawki nauszne/wokółuszne |
| Pasmo przenoszenia słuchawek | 20Hz - 20kHz |
| Pałąk słuchawek | Pałąk na głowę |
| Podłączenie słuchawek / mikrofonu | USB |
| Regulacja głośności | Na kablu |
| Typ mikrofonu | Wielokierunkowy |
| Typ słuchawek/mikrofonu | Stereo |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Wykonanie / przeznaczenie | Dla graczy / Gaming |
| Wymiary przetwornika słuchawek | 50mm |
Opis
- Zawiera baterię / akumulator
- Nie
- Gwarancja producenta [mies.]
- 24
- Kolor
- Włókno węglowe
- Długość kabla / Maksymalny zasięg (m)
- 2.00
- Komunikacja
- Przewodowa
- Opakowanie
- BOX
- Wykonanie / przeznaczenie
- Dla graczy / Gaming
- Typ słuchawek/mikrofonu
- Stereo
- Pasmo przenoszenia słuchawek
- 20Hz - 20kHz
- Miejsce montażu słuchawek
- Słuchawki nauszne/wokółuszne
- Pałąk słuchawek
- Pałąk na głowę
- Wbudowany mikrofon
- Tak
- Miejsce montażu mikrofonu
- Mikrofon na wysięgniku
- Typ mikrofonu
- Wielokierunkowy
- Podłączenie słuchawek / mikrofonu
- USB
- Pozłacane styki
- Nie
- Regulacja głośności
- Na kablu
- Wymiary przetwornika słuchawek
- 50mm
- Impedancja (Om)
- 24.0
- Czułość słuchawek
- 102dB +/-3dB
Specyficzne kody
- EAN13
- 0023942488224
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także