Słuchawki z mikrofonem Logitech H340
86,00 zł
Brutto
Słuchawki z mikrofonem Logitech H340 Słuchawki z mikrofonem Logitech H340 to słuchawki biurowe. Przeznaczone do wielogodzinnych rozmów w biurze i call center. Czarny Kolor -40dB +/-3dB Czułość mikrofonu.
Słuchawki z mikrofonem Logitech H340
Słuchawki z mikrofonem Logitech H340 to słuchawki biurowe. Przeznaczone do wielogodzinnych rozmów w biurze i call center.
Czarny
Kolor
-40dB +/-3dB
Czułość mikrofonu
1.80
Długość kabla / Maksymalny zasięg (m)
Mikrofon na wysięgniku
Miejsce montażu mikrofonu
Kluczowe cechy
Miejsce montażu mikrofonu: Mikrofon na wysięgniku. Miejsce montażu słuchawek: Słuchawki nauszne/wokółuszne.
Specyfikacja techniczna
| Czułość mikrofonu | -40dB +/-3dB |
| Długość kabla / Maksymalny zasięg (m) | 1.80 |
| Kolor | Czarny |
| Miejsce montażu mikrofonu | Mikrofon na wysięgniku |
| Miejsce montażu słuchawek | Słuchawki nauszne/wokółuszne |
| Pasmo przenoszenia mikrofonu | 100Hz - 10kHz |
| Pasmo przenoszenia słuchawek | 20Hz - 20kHz |
| Pałąk słuchawek | Pałąk na głowę |
| Podłączenie słuchawek / mikrofonu | USB 2.0 |
| Typ słuchawek/mikrofonu | Stereo |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
981-000475
21 Przedmioty
Opis
- Kolor
- Czarny
- Długość kabla / Maksymalny zasięg (m)
- 1.80
- Opakowanie
- BOX
- Czułość mikrofonu
- -40dB +/-3dB
- Typ słuchawek/mikrofonu
- Stereo
- Pasmo przenoszenia słuchawek
- 20Hz - 20kHz
- Miejsce montażu słuchawek
- Słuchawki nauszne/wokółuszne
- Pałąk słuchawek
- Pałąk na głowę
- Wbudowany mikrofon
- Tak
- Miejsce montażu mikrofonu
- Mikrofon na wysięgniku
- Podłączenie słuchawek / mikrofonu
- USB 2.0
- Pasmo przenoszenia mikrofonu
- 100Hz - 10kHz
Specyficzne kody
- EAN13
- 5099206038844
chat
Komentarze (0)
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także