Hulajnoga elektryczna SkateFlash Echo
1 119,00 zł
Brutto
Hulajnoga elektryczna SkateFlash Echo Hulajnoga elektryczna SkateFlash Echo to pojazd elektryczny. Elektryczny środek transportu osobistego. 5.0 Czas ładowania [h] Hamulec bębnowy Hamulec 120 kg Maks. waga użytkownika.
Hulajnoga elektryczna SkateFlash Echo
Hulajnoga elektryczna SkateFlash Echo to pojazd elektryczny. Elektryczny środek transportu osobistego.
5.0
Czas ładowania [h]
Hamulec bębnowy
Hamulec
120 kg
Maks. waga użytkownika
350 W
Moc silnika
Kluczowe cechy
Parametry ładowania: AC 100-240V 50/60Hz. Rodzaj opon: Tylna: pełna, przednia: pompowana. Wymiary urządzenia: 103,5 x 57 x 118.
Specyfikacja techniczna
| Czas ładowania [h] | 5.0 |
| Hamulec | Hamulec bębnowy |
| Maks. waga użytkownika | 120 kg |
| Moc silnika | 350 W |
| Parametry ładowania | AC 100-240V 50/60Hz |
| Pojemność baterii [mAh] | 10400 |
| Prędkość maksymalna (km/h) | 20.00 |
| Rodzaj opon | Tylna: pełna, przednia: pompowana |
| Średnica kół | 8.00 cale |
| Typ urządzenia | Hulajnoga |
| Waga brutto (kg) | 19.000 |
| Waga netto (kg) | 17.000 |
| Wymiary urządzenia | 103,5 x 57 x 118 |
| Zasięg | 20 - 40 km |
| Zasilanie | Bateria |
| Zawiera baterię / akumulator | Tak |
EST83610V1
20 Przedmioty
Opis
- Zasięg
- 20 - 40 km
- Zawiera baterię / akumulator
- Tak
- Gwarancja producenta [mies.]
- 36
- Zasilanie
- Bateria
- Waga netto (kg)
- 17.000
- Waga brutto (kg)
- 19.000
- Czas ładowania [h]
- 5.0
- Pojemność baterii [mAh]
- 10400
- Typ urządzenia
- Hulajnoga
- Średnica kół
- 8.00 cale
- Rodzaj opon
- Tylna: pełna, przednia: pompowana
- Moc silnika
- 350 W
- Prędkość maksymalna (km/h)
- 20.00
- Maks. waga użytkownika
- 120 kg
- Wymiary urządzenia
- 103,5 x 57 x 118
- Hamulec
- Hamulec bębnowy
- Parametry ładowania
- AC 100-240V 50/60Hz
Specyficzne kody
- EAN13
- 8435753000830
chat
Komentarze (0)
9 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także