Hulajnoga elektryczna Riley RS2 Standard 350W
1 426,99 zł
Brutto
Hulajnoga elektryczna Riley RS2 Standard 350W. Elektryczny środek transportu osobistego.
Hulajnoga elektryczna Riley RS2 Standard 350W
Hulajnoga elektryczna Riley RS2 Standard 350W to pojazd elektryczny marki RILEY SCOOTERS. Elektryczny środek transportu osobistego.
4.0
Czas ładowania [h]
120 kg
Maks. waga użytkownika
350W
Moc silnika
Przednie LED 2.1 W
Oświetlenie
Kluczowe cechy
Oświetlenie: Przednie LED 2.1 W. Wymiary urządzenia: 113,1 x 17 x 118,1.
Specyfikacja techniczna
| Czas ładowania [h] | 4.0 |
| Maks. waga użytkownika | 120 kg |
| Moc silnika | 350W |
| Oświetlenie | Przednie LED 2.1 W |
| Pojemność baterii [mAh] | 8700 |
| Prędkość maksymalna (km/h) | 20.00 |
| Rodzaj opon | Bezdętkowe |
| Średnica kół | 10.00 cale |
| Typ urządzenia | Hulajnoga |
| Waga netto (kg) | 13.000 |
| Wymiary urządzenia | 113,1 x 17 x 118,1 |
| Zasięg (km) | 45.0 |
| Zasilanie | Bateryjne |
| Zawiera baterię / akumulator | Tak |
RS2-350L
20 Przedmioty
Opis
- Zawiera baterię / akumulator
- Tak
- Gwarancja producenta [mies.]
- 24
- Zasilanie
- Bateryjne
- Waga netto (kg)
- 13.000
- Czas ładowania [h]
- 4.0
- Pojemność baterii [mAh]
- 8700
- Oświetlenie
- Przednie LED 2.1 W
- Typ urządzenia
- Hulajnoga
- Średnica kół
- 10.00 cale
- Rodzaj opon
- Bezdętkowe
- Moc silnika
- 350W
- Prędkość maksymalna (km/h)
- 20.00
- Zasięg (km)
- 45.0
- Maks. waga użytkownika
- 120 kg
- Wymiary urządzenia
- 113,1 x 17 x 118,1
Specyficzne kody
- EAN13
- 5065016864287
chat
Komentarze (0)
9 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także