Komputer ADAX VERSO AIO 27'' White WXIPC14400 i5-14400/H610/32GB/1TB/W11P
Komputer ADAX VERSO AIO 27'' White WXIPC14400 i5-14400/H610/32GB/1TB/W11P Komputer ADAX VERSO AIO 27'' White WXIPC14400 i5-14400/H610/32GB/1TB/W11P to komputer All-in-One o pojemności 1 TB, z ekranem 27.00 cali. Komputer ze zintegrowanym monitorem, oszczędzający miejsce na biurku.
Komputer ADAX VERSO AIO 27'' White WXIPC14400 i5-14400/H610/32GB/1TB/W11P
Komputer ADAX VERSO AIO 27'' White WXIPC14400 i5-14400/H610/32GB/1TB/W11P to komputer All-in-One o pojemności 1 TB, z ekranem 27.00 cali. Komputer ze zintegrowanym monitorem, oszczędzający miejsce na biurku.
Kluczowe cechy
Ekran - dodatkowy opis: IPS, three-sided micro-edge, antiglare. Klawiatura w zestawie: Bezprzewodowa - biała. Mysz w zestawie: Bezprzewodowa - biała. Rodzaj pamięci: SO-DIMM DDR4 3200MHz.
Złącza i wyposażenie
Wyposażenie dodatkowe: Power cord/screw, adapter, manual, Zasilacz 120W, 19V 6.32A.
Specyfikacja techniczna
| Chipset płyty głównej | Intel® H610 |
| Czytnik kart | Tak |
| Dodatki multimedialne | Głośniki stereo |
| Ekran - dodatkowy opis | IPS, three-sided micro-edge, antiglare |
| Klawiatura w zestawie | Bezprzewodowa - biała |
| Kolor obudowy | Biały (White) |
| Maksymalna wielkość pamięci | 64 GB |
| Mysz w zestawie | Bezprzewodowa - biała |
| Pamięć zainstalowana (GB) | 32 |
| Pojemność dysku | 1 TB |
| Port Bluetooth | Bluetooth V5.0 |
| Port LAN | RJ-45 1 Gbps |
| Port Wi-Fi | IEEE 802.11ac |
| Przekątna ekranu | 27.00 cali |
| Rodzaj pamięci | SO-DIMM DDR4 3200MHz |
| Rodzaj urządzenia | All in One |
| Rozdzielczość maksymalna | 1920 x 1080 (Full HD) |
| System operacyjny | Microsoft® Windows 11 Pro PL 64-bit |
| Wbudowana kamera internetowa | Full HD1080p |
| Wbudowana karta graficzna | Intel® UHD Graphics 730 |
| Wejście mikrofonowe | Tak |
| Wyjście słuchawkowe | Tak |
| Wymiary [G x S x W] (mm) | 75 x 613 x365 |
| Wyposażenie dodatkowe | Power cord/screw, adapter, manual, Zasilacz 120W, 19V 6.32A |
| Zainstalowany procesor | Intel® Core™ i5-14400 Processor (20M Cache, up to 4.70 GHz) |
| Zamontowany dysk | SSD M.2 PCIe NVMe |
| Zawiera baterię / akumulator | Tak |
| Złącza USB | 4x USB 3.0, 2x USB 2.0, USB 2.0 Type-C |
| Złącze HDMI | HDMI x1 |
Opis
- Rodzaj pamięci
- SO-DIMM DDR4 3200MHz
- Pojemność dysku
- 1 TB
- Kolor obudowy
- Biały (White)
- Zawiera baterię / akumulator
- Tak
- Gwarancja producenta [mies.]
- 36
- Wyposażenie dodatkowe
- Power cord/screw, adapter, manual
Zasilacz 120W, 19V 6.32A - Wymiary [G x S x W] (mm)
- 75 x 613 x365
- Przekątna ekranu
- 27.00 cali
- Ekran - dodatkowy opis
- IPS, three-sided micro-edge, antiglare
- Wyjście słuchawkowe
- Tak
- Port Bluetooth
- Bluetooth V5.0
- Wejście mikrofonowe
- Tak
- Czytnik kart
- Tak
- Rozdzielczość maksymalna
- 1920 x 1080 (Full HD)
- Touch
- Nie
- System operacyjny
- Microsoft® Windows 11 Pro PL 64-bit
- Złącze HDMI
- HDMI x1
- Pamięć zainstalowana (GB)
- 32
- Rodzaj urządzenia
- All in One
- Zainstalowany procesor
- Intel® Core™ i5-14400 Processor (20M Cache, up to 4.70 GHz)
- Maksymalna wielkość pamięci
- 64 GB
- Zamontowany dysk
- SSD M.2 PCIe NVMe
- Port LAN
- RJ-45 1 Gbps
- Port Wi-Fi
- IEEE 802.11ac
- Dodatki multimedialne
- Głośniki stereo
- Wbudowana kamera internetowa
- Full HD1080p
- Chipset płyty głównej
- Intel® H610
- Wbudowana karta graficzna
- Intel® UHD Graphics 730
- Klawiatura w zestawie
- Bezprzewodowa - biała
- Mysz w zestawie
- Bezprzewodowa - biała
- Złącza USB
- 4x USB 3.0, 2x USB 2.0, USB 2.0 Type-C
Specyficzne kody
- EAN13
- 5906496011535
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także