Komputer AIO HP ProOne 245 G10 23,8"FHD/R7 7730U/16GB/SSD512GB/Radeon/11PR
Komputer AIO HP ProOne 245 G10 23,8"FHD/R7 7730U/16GB/SSD512GB/Radeon/11PR Komputer AIO HP ProOne 245 G10 23,8"FHD/R7 7730U/16GB/SSD512GB/Radeon/11PR to komputer All-in-One o pojemności 512 GB, z ekranem 23.80 cali. Komputer ze zintegrowanym monitorem, oszczędzający miejsce na biurku.
Komputer AIO HP ProOne 245 G10 23,8"FHD/R7 7730U/16GB/SSD512GB/Radeon/11PR
Komputer AIO HP ProOne 245 G10 23,8"FHD/R7 7730U/16GB/SSD512GB/Radeon/11PR to komputer All-in-One o pojemności 512 GB, z ekranem 23.80 cali. Komputer ze zintegrowanym monitorem, oszczędzający miejsce na biurku.
Kluczowe cechy
Klawiatura w zestawie: HP 125 White Cellulose Fiber Packaging Wired Keyboard. Mysz w zestawie: HP 125 White Wired Mouse. Rodzaj pamięci: SO-DIMM DDR4 3200MHz. Rozdzielczość maksymalna: 1920 x 1080 (Full HD).
Złącza i wyposażenie
Wyposażenie dodatkowe: HP 90W 4.5mm PFC Smart (3-pin) AC Adapter.
Specyfikacja techniczna
| Ekran - dodatkowy opis | IPS |
| Ilość gniazd pamięci / wolne | 2 / 1 |
| Klawiatura w zestawie | HP 125 White Cellulose Fiber Packaging Wired Keyboard |
| Kolor obudowy | Biały (White) |
| Maksymalna wielkość pamięci | 64 GB |
| Mysz w zestawie | HP 125 White Wired Mouse |
| Pamięć zainstalowana (GB) | 16 |
| Pojemność dysku | 512 GB |
| Port Bluetooth | Bluetooth V5.3 |
| Port LAN | RJ-45 1 Gbps |
| Port Wi-Fi | IEEE 802.11ax |
| Przekątna ekranu | 23.80 cali |
| Rodzaj pamięci | SO-DIMM DDR4 3200MHz |
| Rodzaj urządzenia | All in One |
| Rozdzielczość maksymalna | 1920 x 1080 (Full HD) |
| System operacyjny | Microsoft® Windows 11 Pro PL 64-bit |
| Wbudowana karta graficzna | AMD Radeon Graphics |
| Wbudowane Audio | Tak |
| Wejście mikrofonowe | Tak |
| Wyjście słuchawkowe | Tak |
| Wymiary [G x S x W] (mm) | 183,7 x 540,6 x 419 |
| Wyposażenie dodatkowe | HP 90W 4.5mm PFC Smart (3-pin) AC Adapter |
| Zainstalowany procesor | AMD Ryzen™ 7 7730U (2.00/4.50GHz; 8 rdzeni/16 wątków; 15W) |
| Zamontowany dysk | SSD M.2 PCIe NVMe |
| Zawiera baterię / akumulator | Tak |
| Złącza USB | 2 × USB 2.0 Type-A, 2 × USB 3.2 Gen 1 Type-A, 1 × USB 3.2 Gen 1 Type-C |
| Złącze HDMI | HDMI x1 |
Opis
- Rodzaj pamięci
- SO-DIMM DDR4 3200MHz
- Pojemność dysku
- 512 GB
- Kolor obudowy
- Biały (White)
- Zawiera baterię / akumulator
- Tak
- Gwarancja producenta [mies.]
- 36
- Wyposażenie dodatkowe
- HP 90W 4.5mm PFC Smart (3-pin) AC Adapter
- Wymiary [G x S x W] (mm)
- 183,7 x 540,6 x 419
- Przekątna ekranu
- 23.80 cali
- Ekran - dodatkowy opis
- IPS
- Wyjście słuchawkowe
- Tak
- Port Bluetooth
- Bluetooth V5.3
- Wejście mikrofonowe
- Tak
- Rozdzielczość maksymalna
- 1920 x 1080 (Full HD)
- Touch
- Nie
- System operacyjny
- Microsoft® Windows 11 Pro PL 64-bit
- Złącze HDMI
- HDMI x1
- Pamięć zainstalowana (GB)
- 16
- Rodzaj urządzenia
- All in One
- Zainstalowany procesor
- AMD Ryzen™ 7 7730U (2.00/4.50GHz; 8 rdzeni/16 wątków; 15W)
- Maksymalna wielkość pamięci
- 64 GB
- Zamontowany dysk
- SSD M.2 PCIe NVMe
- Port LAN
- RJ-45 1 Gbps
- Port Wi-Fi
- IEEE 802.11ax
- Ilość gniazd pamięci / wolne
- 2 / 1
- Wbudowane Audio
- Tak
- Wbudowana karta graficzna
- AMD Radeon Graphics
- Klawiatura w zestawie
- HP 125 White Cellulose Fiber Packaging Wired Keyboard
- Mysz w zestawie
- HP 125 White Wired Mouse
- Złącza USB
- 2 × USB 2.0 Type-A, 2 × USB 3.2 Gen 1 Type-A, 1 × USB 3.2 Gen 1 Type-C
Specyficzne kody
- EAN13
- 0199251824173
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także