Komputer AIO HP ProOne 240 G10 23,8"FHD/Ultra 7
Komputer AIO HP ProOne 240 G10 23,8"FHD/Ultra 7 Komputer AIO HP ProOne 240 G10 23,8"FHD/Ultra 7 to komputer All-in-One o pojemności 512 GB, z ekranem 23.80 cali. Komputer ze zintegrowanym monitorem, oszczędzający miejsce na biurku.
Komputer AIO HP ProOne 240 G10 23,8"FHD/Ultra 7
Komputer AIO HP ProOne 240 G10 23,8"FHD/Ultra 7 to komputer All-in-One o pojemności 512 GB, z ekranem 23.80 cali. Komputer ze zintegrowanym monitorem, oszczędzający miejsce na biurku.
Kluczowe cechy
Klawiatura w zestawie: HP 125 Black Cellulose Fiber Packaging Wired Keyboard. Mysz w zestawie: HP 125 Black Wired Mouse. Rodzaj pamięci: SO-DIMM DDR5 5600MHz. Rozdzielczość maksymalna: 1920 x 1080 (Full HD).
Złącza i wyposażenie
Wyposażenie dodatkowe: HP 90W 4.5mm PFC Smart (3-pin) AC Adapter.
Specyfikacja techniczna
| Ekran - dodatkowy opis | IPS, LED |
| Ilość gniazd pamięci / wolne | 2 / 1 |
| Klawiatura w zestawie | HP 125 Black Cellulose Fiber Packaging Wired Keyboard |
| Kolor obudowy | Czarny (Black) |
| Maksymalna wielkość pamięci | 32 GB |
| Mysz w zestawie | HP 125 Black Wired Mouse |
| Pamięć zainstalowana (GB) | 16 |
| Pojemność dysku | 512 GB |
| Port Bluetooth | Bluetooth V5.3 |
| Port LAN | RJ-45 1 Gbps |
| Port Wi-Fi | IEEE 802.11ax |
| Przekątna ekranu | 23.80 cali |
| Rodzaj pamięci | SO-DIMM DDR5 5600MHz |
| Rodzaj urządzenia | All in One |
| Rozdzielczość maksymalna | 1920 x 1080 (Full HD) |
| System operacyjny | Microsoft® Windows 11 Pro PL 64-bit |
| Wbudowana kamera internetowa | Tak |
| Wbudowana karta graficzna | Intel® Graphics |
| Wejście mikrofonowe | Tak |
| Wyjście słuchawkowe | Tak |
| Wymiary [G x S x W] (mm) | 183,7 x 541 x 419 |
| Wyposażenie dodatkowe | HP 90W 4.5mm PFC Smart (3-pin) AC Adapter |
| Zainstalowany procesor | Intel® Core™ Ultra 7 processor 155U (12M Cache, up to 4.80 GHz) |
| Zamontowany dysk | SSD M.2 PCIe NVMe |
| Zawiera baterię / akumulator | Tak |
| Złącza USB | 2x USB 2.0 + 2x USB 3.0 + 1x USB 3.1 Type-C |
| Złącze HDMI | HDMI x1 |
Opis
- Rodzaj pamięci
- SO-DIMM DDR5 5600MHz
- Pojemność dysku
- 512 GB
- Kolor obudowy
- Czarny (Black)
- Zawiera baterię / akumulator
- Tak
- Gwarancja producenta [mies.]
- 36
- Wyposażenie dodatkowe
- HP 90W 4.5mm PFC Smart (3-pin) AC Adapter
- Wymiary [G x S x W] (mm)
- 183,7 x 541 x 419
- Przekątna ekranu
- 23.80 cali
- Ekran - dodatkowy opis
- IPS, LED
- Wyjście słuchawkowe
- Tak
- Port Bluetooth
- Bluetooth V5.3
- Wejście mikrofonowe
- Tak
- Rozdzielczość maksymalna
- 1920 x 1080 (Full HD)
- Touch
- Nie
- System operacyjny
- Microsoft® Windows 11 Pro PL 64-bit
- Złącze HDMI
- HDMI x1
- Pamięć zainstalowana (GB)
- 16
- Rodzaj urządzenia
- All in One
- Zainstalowany procesor
- Intel® Core™ Ultra 7 processor 155U (12M Cache, up to 4.80 GHz)
- Maksymalna wielkość pamięci
- 32 GB
- Zamontowany dysk
- SSD M.2 PCIe NVMe
- Port LAN
- RJ-45 1 Gbps
- Port Wi-Fi
- IEEE 802.11ax
- Wbudowana kamera internetowa
- Tak
- Ilość gniazd pamięci / wolne
- 2 / 1
- Wbudowana karta graficzna
- Intel® Graphics
- Klawiatura w zestawie
- HP 125 Black Cellulose Fiber Packaging Wired Keyboard
- Mysz w zestawie
- HP 125 Black Wired Mouse
- Złącza USB
- 2x USB 2.0 + 2x USB 3.0 + 1x USB 3.1 Type-C
Specyficzne kody
- EAN13
- 0199251824302
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także