Komputer AIO Lenovo ThinkCentre Neo 50a G5 Touch
Komputer AIO Lenovo ThinkCentre Neo 50a G5 Touch Komputer AIO Lenovo ThinkCentre Neo 50a G5 Touch to komputer All-in-One o pojemności 1 TB, z ekranem 23.80 cali. Komputer ze zintegrowanym monitorem, oszczędzający miejsce na biurku.
Komputer AIO Lenovo ThinkCentre Neo 50a G5 Touch
Komputer AIO Lenovo ThinkCentre Neo 50a G5 Touch to komputer All-in-One o pojemności 1 TB, z ekranem 23.80 cali. Komputer ze zintegrowanym monitorem, oszczędzający miejsce na biurku.
Kluczowe cechy
Chipset płyty głównej: Intel® SoC Platform. Dodatki multimedialne: Wbudowane 2 mikrofony, Głośniki stereo. Ekran - dodatkowy opis: IPS 250nits Anti-glare, 99% sRGB. Kolor obudowy: Szary (Luna Grey).
Złącza i wyposażenie
Wyposażenie dodatkowe: Zasilacz 135W 89%.
Specyfikacja techniczna
| Chipset płyty głównej | Intel® SoC Platform |
| Dodatki multimedialne | Wbudowane 2 mikrofony, Głośniki stereo |
| Ekran - dodatkowy opis | IPS 250nits Anti-glare, 99% sRGB |
| Ilość gniazd pamięci / wolne | 2 / 1 |
| Klawiatura w zestawie | Tak |
| Kolor obudowy | Szary (Luna Grey) |
| Maksymalna wielkość pamięci | 32 GB |
| Mysz w zestawie | Tak |
| Pamięć zainstalowana (GB) | 16 |
| Pojemność dysku | 1 TB |
| Port Bluetooth | Bluetooth V5.2 |
| Port LAN | RJ-45 1 Gbps |
| Port Wi-Fi | IEEE 802.11ax |
| Przekątna ekranu | 23.80 cali |
| Rodzaj pamięci | SO-DIMM DDR5 5200MHz |
| Rodzaj urządzenia | All in One |
| Rozdzielczość maksymalna | 1920 x 1080 (Full HD) |
| System operacyjny | Microsoft® Windows 11 Pro PL 64-bit |
| Touch | Tak |
| Wbudowana kamera internetowa | 5,0 MPix |
| Wbudowana karta graficzna | Intel® UHD Graphics |
| Wbudowane Audio | Realtek ALC233-CG |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Wymiary [G x S x W] (mm) | 192 x 540 x 431 |
| Wyposażenie dodatkowe | Zasilacz 135W 89% |
| Zainstalowany procesor | Intel® Core™ i7-13620H Processor (24M Cache, up to 4.90 GHz) |
| Zamontowany dysk | SSD M.2 PCIe NVMe |
| Zawiera baterię / akumulator | Tak |
| Złącza USB | 2x USB 2.0 + 1x USB 3.2 Gen 2 + 1x USB-C |
| Złącze HDMI | HDMI x2 |
Opis
- Rodzaj pamięci
- SO-DIMM DDR5 5200MHz
- Pojemność dysku
- 1 TB
- Kolor obudowy
- Szary (Luna Grey)
- Zawiera baterię / akumulator
- Tak
- Gwarancja producenta [mies.]
- 36
- Wyposażenie dodatkowe
- Zasilacz 135W 89%
- Wymiary [G x S x W] (mm)
- 192 x 540 x 431
- Przekątna ekranu
- 23.80 cali
- Ekran - dodatkowy opis
- IPS 250nits Anti-glare, 99% sRGB
- Wbudowany mikrofon
- Tak
- Port Bluetooth
- Bluetooth V5.2
- Czytnik kart
- Nie
- Rozdzielczość maksymalna
- 1920 x 1080 (Full HD)
- Touch
- Tak
- System operacyjny
- Microsoft® Windows 11 Pro PL 64-bit
- Złącze HDMI
- HDMI x2
- Pamięć zainstalowana (GB)
- 16
- Rodzaj urządzenia
- All in One
- Zainstalowany procesor
- Intel® Core™ i7-13620H Processor (24M Cache, up to 4.90 GHz)
- Maksymalna wielkość pamięci
- 32 GB
- Zamontowany dysk
- SSD M.2 PCIe NVMe
- Port LAN
- RJ-45 1 Gbps
- Port Wi-Fi
- IEEE 802.11ax
- Dodatki multimedialne
- Głośniki stereo
Wbudowane 2 mikrofony - Wbudowana kamera internetowa
- 5,0 MPix
- Ilość gniazd pamięci / wolne
- 2 / 1
- Wbudowane Audio
- Realtek ALC233-CG
- Chipset płyty głównej
- Intel® SoC Platform
- Wbudowana karta graficzna
- Intel® UHD Graphics
- Klawiatura w zestawie
- Tak
- Mysz w zestawie
- Tak
- Złącza USB
- 2x USB 2.0 + 1x USB 3.2 Gen 2 + 1x USB-C
Specyficzne kody
- EAN13
- 0197531992277
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także