Słuchawki z mikrofonem Defender PHANTOM PRO 7.1 bezprzewodowe białe
Słuchawki z mikrofonem Defender PHANTOM PRO 7.1 bezprzewodowe białe Słuchawki z mikrofonem Defender PHANTOM PRO 7.1 bezprzewodowe białe to słuchawki z łącznością bezprzewodową. Zapewniają wysoką jakość dźwięku do muzyki, rozmów i gier.
Słuchawki z mikrofonem Defender PHANTOM PRO 7.1 bezprzewodowe białe
Słuchawki z mikrofonem Defender PHANTOM PRO 7.1 bezprzewodowe białe to słuchawki z łącznością bezprzewodową. Zapewniają wysoką jakość dźwięku do muzyki, rozmów i gier.
Jakość dźwięku
Miejsce montażu mikrofonu: Mikrofon na wysięgniku. Miejsce montażu słuchawek: Słuchawki nauszne/wokółuszne. Podłączenie słuchawek / mikrofonu: Bluetooth, 2.4GHz.
Złącza i wyposażenie
Zawartość opakowania: Słuchawki, adapter usb 2.4 GHz, przewód do ładowania.
Specyfikacja techniczna
| Czułość mikrofonu | -38dB |
| Czułość słuchawek | 122dB +/-3dB |
| Długość kabla / Maksymalny zasięg (m) | 10.00 |
| Kolor | Biały |
| Komunikacja | Bezprzewodowa |
| Miejsce montażu mikrofonu | Mikrofon na wysięgniku |
| Miejsce montażu słuchawek | Słuchawki nauszne/wokółuszne |
| Pasmo przenoszenia mikrofonu | 20Hz - 16kHz |
| Pasmo przenoszenia słuchawek | 20Hz - 20kHz |
| Pałąk słuchawek | Pałąk na głowę |
| Podłączenie słuchawek / mikrofonu | Bluetooth, 2.4GHz |
| Regulacja głośności | Na słuchawce |
| Typ słuchawek | Zamknięte |
| Typ słuchawek/mikrofonu | Virtual 7.1 |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Wykonanie / przeznaczenie | Multimedia |
| Wymiary przetwornika słuchawek | 50mm |
| Zawiera baterię / akumulator | Tak |
Opis
- Zawiera baterię / akumulator
- Tak
- Kolor
- Biały
- Długość kabla / Maksymalny zasięg (m)
- 10.00
- Zawartość opakowania
- Słuchawki, adapter usb 2.4 GHz, przewód do ładowania
- Komunikacja
- Bezprzewodowa
- Opakowanie
- BOX
- Czułość mikrofonu
- -38dB
- Wykonanie / przeznaczenie
- Multimedia
- Typ słuchawek/mikrofonu
- Virtual 7.1
- Pasmo przenoszenia słuchawek
- 20Hz - 20kHz
- Miejsce montażu słuchawek
- Słuchawki nauszne/wokółuszne
- Typ słuchawek
- Zamknięte
- Pałąk słuchawek
- Pałąk na głowę
- Wbudowany mikrofon
- Tak
- Miejsce montażu mikrofonu
- Mikrofon na wysięgniku
- Podłączenie słuchawek / mikrofonu
- Bluetooth, 2.4GHz
- Pozłacane styki
- Nie
- Regulacja głośności
- Na słuchawce
- Wymiary przetwornika słuchawek
- 50mm
- Czułość słuchawek
- 122dB +/-3dB
- Pasmo przenoszenia mikrofonu
- 20Hz - 16kHz
Specyficzne kody
- EAN13
- 4745090825916
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także