Słuchawki z mikrofonem VAKOSS SK-135W białe
Słuchawki z mikrofonem VAKOSS SK-135W białe Słuchawki z mikrofonem VAKOSS SK-135W białe to słuchawki z podłączeniem przewodowym. Zapewniają wysoką jakość dźwięku do muzyki, rozmów i gier. Przewodowa Komunikacja.
Słuchawki z mikrofonem VAKOSS SK-135W białe
Słuchawki z mikrofonem VAKOSS SK-135W białe to słuchawki z podłączeniem przewodowym. Zapewniają wysoką jakość dźwięku do muzyki, rozmów i gier.
Jakość dźwięku
Miejsce montażu mikrofonu: Mikrofon na kablu. Miejsce montażu słuchawek: Słuchawki douszne/dokanałowe. Podłączenie słuchawek / mikrofonu: 1x mini jack 3,5mm 4-pin. Regulacja głośności: Brak regulacji głośności.
Złącza i wyposażenie
Zawartość opakowania: słuchawki + zapasowe wkładki douszne.
Specyfikacja techniczna
| Czułość mikrofonu | -58dB±2dB |
| Czułość słuchawek | 98dB +/-3dB |
| Długość kabla / Maksymalny zasięg (m) | 1.00 |
| Impedancja (Om) | 32.0 |
| Kolor | Biały |
| Komunikacja | Przewodowa |
| Miejsce montażu mikrofonu | Mikrofon na kablu |
| Miejsce montażu słuchawek | Słuchawki douszne/dokanałowe |
| Moc maksymalna [mW] | 20 |
| Pasmo przenoszenia mikrofonu | 100Hz - 10kHz |
| Pasmo przenoszenia słuchawek | 20Hz - 20kHz |
| Pałąk słuchawek | Brak pałąka |
| Podłączenie słuchawek / mikrofonu | 1x mini jack 3,5mm 4-pin |
| Regulacja głośności | Brak regulacji głośności |
| Typ słuchawek/mikrofonu | Stereo |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
Opis
- Zawiera baterię / akumulator
- Nie
- Kolor
- Biały
- Długość kabla / Maksymalny zasięg (m)
- 1.00
- Zawartość opakowania
- słuchawki + zapasowe wkładki douszne
- Komunikacja
- Przewodowa
- Opakowanie
- BOX
- Czułość mikrofonu
- -58dB±2dB
- Typ słuchawek/mikrofonu
- Stereo
- Pasmo przenoszenia słuchawek
- 20Hz - 20kHz
- Miejsce montażu słuchawek
- Słuchawki douszne/dokanałowe
- Pałąk słuchawek
- Brak pałąka
- Wbudowany mikrofon
- Tak
- Miejsce montażu mikrofonu
- Mikrofon na kablu
- Podłączenie słuchawek / mikrofonu
- 1x mini jack 3,5mm 4-pin
- Pozłacane styki
- Nie
- Regulacja głośności
- Brak regulacji głośności
- Impedancja (Om)
- 32.0
- Czułość słuchawek
- 98dB +/-3dB
- Pasmo przenoszenia mikrofonu
- 100Hz - 10kHz
- Moc maksymalna [mW]
- 20
Specyficzne kody
- EAN13
- 4718308123913
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także