Słuchawki z mikrofonem Defender FREEMOTION B400 bezprzewodowe Bluetooth
Słuchawki z mikrofonem Defender FREEMOTION B400 bezprzewodowe Bluetooth Słuchawki z mikrofonem Defender FREEMOTION B400 bezprzewodowe Bluetooth to słuchawki z łącznością bezprzewodową. Zapewniają wysoką jakość dźwięku do muzyki, rozmów i gier.
Słuchawki z mikrofonem Defender FREEMOTION B400 bezprzewodowe Bluetooth
Słuchawki z mikrofonem Defender FREEMOTION B400 bezprzewodowe Bluetooth to słuchawki z łącznością bezprzewodową. Zapewniają wysoką jakość dźwięku do muzyki, rozmów i gier.
Jakość dźwięku
Komunikacja: Bezprzewodowa i przewodowa. Miejsce montażu mikrofonu: Mikrofon na wysięgniku. Miejsce montażu słuchawek: Słuchawki nauszne/wokółuszne.
Złącza i wyposażenie
Zawartość opakowania: Słuchawki, kabel audio, przewód do ładowania.
Specyfikacja techniczna
| Czułość mikrofonu | -42 dB |
| Czułość słuchawek | 118dB +/-3dB |
| Długość kabla / Maksymalny zasięg (m) | 10.00 |
| Kolor | Czarny |
| Komunikacja | Bezprzewodowa i przewodowa |
| Miejsce montażu mikrofonu | Mikrofon na wysięgniku |
| Miejsce montażu słuchawek | Słuchawki nauszne/wokółuszne |
| Pasmo przenoszenia mikrofonu | 20Hz - 20kHz |
| Pasmo przenoszenia słuchawek | 20Hz - 20kHz |
| Pałąk słuchawek | Pałąk na głowę |
| Podłączenie słuchawek / mikrofonu | Bluetooth |
| Regulacja głośności | Na słuchawce |
| Typ słuchawek | Zamknięte |
| Typ słuchawek/mikrofonu | Stereo |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Wykonanie / przeznaczenie | Multimedia |
| Wymiary przetwornika słuchawek | 40mm |
| Zawiera baterię / akumulator | Tak |
Opis
- Zawiera baterię / akumulator
- Tak
- Kolor
- Czarny
- Długość kabla / Maksymalny zasięg (m)
- 10.00
- Zawartość opakowania
- Słuchawki, kabel audio, przewód do ładowania
- Komunikacja
- Bezprzewodowa i przewodowa
- Opakowanie
- BOX
- Czułość mikrofonu
- -42 dB
- Wykonanie / przeznaczenie
- Multimedia
- Typ słuchawek/mikrofonu
- Stereo
- Pasmo przenoszenia słuchawek
- 20Hz - 20kHz
- Miejsce montażu słuchawek
- Słuchawki nauszne/wokółuszne
- Typ słuchawek
- Zamknięte
- Pałąk słuchawek
- Pałąk na głowę
- Wbudowany mikrofon
- Tak
- Miejsce montażu mikrofonu
- Mikrofon na wysięgniku
- Podłączenie słuchawek / mikrofonu
- Bluetooth
- Pozłacane styki
- Nie
- Regulacja głośności
- Na słuchawce
- Wymiary przetwornika słuchawek
- 40mm
- Czułość słuchawek
- 118dB +/-3dB
- Pasmo przenoszenia mikrofonu
- 20Hz - 20kHz
Specyficzne kody
- EAN13
- 4745090824162
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Zobacz także