Słuchawki Esperanza EH146R czerwone
4,99 zł
Brutto
Słuchawki Esperanza EH146R czerwone Słuchawki Esperanza EH146R czerwone to słuchawki. Zapewniają wysoką jakość dźwięku do muzyki, rozmów i gier. 32.0 Impedancja (Om) Czerwony Kolor 108dB +/-3dB Czułość słuchawek.
Słuchawki Esperanza EH146R czerwone
Słuchawki Esperanza EH146R czerwone to słuchawki. Zapewniają wysoką jakość dźwięku do muzyki, rozmów i gier.
32.0
Impedancja (Om)
Czerwony
Kolor
108dB +/-3dB
Czułość słuchawek
1.20
Długość kabla / Maksymalny zasięg (m)
Jakość dźwięku
Miejsce montażu słuchawek: Słuchawki douszne/dokanałowe. Podłączenie słuchawek / mikrofonu: 1x mini jack 3,5mm 3-pin.
Złącza i wyposażenie
Zawartość opakowania: karton - 200 szt..
Specyfikacja techniczna
| Czułość słuchawek | 108dB +/-3dB |
| Długość kabla / Maksymalny zasięg (m) | 1.20 |
| Impedancja (Om) | 32.0 |
| Kolor | Czerwony |
| Miejsce montażu słuchawek | Słuchawki douszne/dokanałowe |
| Moc maksymalna [mW] | 50 |
| Pasmo przenoszenia słuchawek | 17Hz - 21kHz |
| Pałąk słuchawek | Brak pałąka |
| Podłączenie słuchawek / mikrofonu | 1x mini jack 3,5mm 3-pin |
| Typ słuchawek/mikrofonu | Stereo |
EH146R
11 Przedmioty
Opis
- Kolor
- Czerwony
- Długość kabla / Maksymalny zasięg (m)
- 1.20
- Zawartość opakowania
- karton - 200 szt.
- Opakowanie
- Blister
- Typ słuchawek/mikrofonu
- Stereo
- Pasmo przenoszenia słuchawek
- 17Hz - 21kHz
- Miejsce montażu słuchawek
- Słuchawki douszne/dokanałowe
- Pałąk słuchawek
- Brak pałąka
- Wbudowany mikrofon
- Nie
- Podłączenie słuchawek / mikrofonu
- 1x mini jack 3,5mm 3-pin
- Impedancja (Om)
- 32.0
- Czułość słuchawek
- 108dB +/-3dB
- Moc maksymalna [mW]
- 50
Specyficzne kody
- EAN13
- 5901299904909
chat
Komentarze (0)
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Zobacz także