Słuchawki z mikrofonem Genesis Neon 213 RGB nauszne czarne
Słuchawki z mikrofonem Genesis Neon 213 RGB nauszne czarne Słuchawki z mikrofonem Genesis Neon 213 RGB nauszne czarne to słuchawki z podłączeniem przewodowym. Zapewniają wysoką jakość dźwięku do muzyki, rozmów i gier.
Słuchawki z mikrofonem Genesis Neon 213 RGB nauszne czarne
Słuchawki z mikrofonem Genesis Neon 213 RGB nauszne czarne to słuchawki z podłączeniem przewodowym. Zapewniają wysoką jakość dźwięku do muzyki, rozmów i gier.
Jakość dźwięku
Miejsce montażu mikrofonu: Mikrofon na wysięgniku. Miejsce montażu słuchawek: Słuchawki nauszne/wokółuszne. Podłączenie słuchawek / mikrofonu: 2x mini jack 3,5mm 3-pin, USB 2.0, 1x mini jack 3,5mm 3-pin. Wykonanie / przeznaczenie: Dla graczy / Gaming.
Złącza i wyposażenie
Zawartość opakowania: Rozdzielacz minijack Instrukcja obsługi.
Specyfikacja techniczna
| Czułość mikrofonu | -42 dB |
| Długość kabla / Maksymalny zasięg (m) | 2.20 |
| Impedancja (Om) | 32.0 |
| Kolor | Czarny |
| Komunikacja | Przewodowa |
| Miejsce montażu mikrofonu | Mikrofon na wysięgniku |
| Miejsce montażu słuchawek | Słuchawki nauszne/wokółuszne |
| Pasmo przenoszenia mikrofonu | 20Hz - 20kHz |
| Pasmo przenoszenia słuchawek | 20Hz - 20kHz |
| Pałąk słuchawek | Pałąk na głowę |
| Podłączenie słuchawek / mikrofonu | 2x mini jack 3,5mm 3-pin, USB 2.0, 1x mini jack 3,5mm 3-pin |
| Regulacja głośności | Na słuchawce |
| Typ słuchawek | Zamknięte |
| Typ słuchawek/mikrofonu | Stereo |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Wykonanie / przeznaczenie | Dla graczy / Gaming |
Opis
- Zawiera baterię / akumulator
- Nie
- Kolor
- Czarny
- Długość kabla / Maksymalny zasięg (m)
- 2.20
- Zawartość opakowania
- Rozdzielacz minijack Instrukcja obsługi
- Komunikacja
- Przewodowa
- Opakowanie
- BOX
- Czułość mikrofonu
- -42 dB
- Wykonanie / przeznaczenie
- Dla graczy / Gaming
- Typ słuchawek/mikrofonu
- Stereo
- Pasmo przenoszenia słuchawek
- 20Hz - 20kHz
- Miejsce montażu słuchawek
- Słuchawki nauszne/wokółuszne
- Typ słuchawek
- Zamknięte
- Pałąk słuchawek
- Pałąk na głowę
- Wbudowany mikrofon
- Tak
- Miejsce montażu mikrofonu
- Mikrofon na wysięgniku
- Podłączenie słuchawek / mikrofonu
- 1x mini jack 3,5mm 3-pin
2x mini jack 3,5mm 3-pin
USB 2.0 - Pozłacane styki
- Nie
- Regulacja głośności
- Na słuchawce
- Impedancja (Om)
- 32.0
- Pasmo przenoszenia mikrofonu
- 20Hz - 20kHz
Specyficzne kody
- EAN13
- 5901969449235
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także