Słuchawki z mikrofonem VAKOSS SK-832BW Bluetooth, douszne, ze stacją
Słuchawki z mikrofonem VAKOSS SK-832BW Bluetooth, douszne, ze stacją Słuchawki z mikrofonem VAKOSS SK-832BW Bluetooth, douszne, ze stacją to słuchawki bezprzewodowe TWS z łącznością bezprzewodową. Kompaktowe słuchawki douszne bez kabli z etui ładującym.
Słuchawki z mikrofonem VAKOSS SK-832BW Bluetooth, douszne, ze stacją
Słuchawki z mikrofonem VAKOSS SK-832BW Bluetooth, douszne, ze stacją to słuchawki bezprzewodowe TWS z łącznością bezprzewodową. Kompaktowe słuchawki douszne bez kabli z etui ładującym.
Kluczowe cechy
Miejsce montażu mikrofonu: Mikrofon wbudowany w słuchawkę. Miejsce montażu słuchawek: Słuchawki douszne/dokanałowe. Regulacja głośności: Brak regulacji głośności.
Złącza i wyposażenie
Zawartość opakowania: kabel USB 1szt.
Specyfikacja techniczna
| Czułość mikrofonu | -58 dBV/Pa |
| Czułość słuchawek | 100dB +/-3dB |
| Impedancja (Om) | 16.0 |
| Kolor | Biały |
| Komunikacja | Bezprzewodowa |
| Miejsce montażu mikrofonu | Mikrofon wbudowany w słuchawkę |
| Miejsce montażu słuchawek | Słuchawki douszne/dokanałowe |
| Moc maksymalna [mW] | 15 |
| Pasmo przenoszenia mikrofonu | 100Hz - 10kHz |
| Pasmo przenoszenia słuchawek | 20Hz - 20kHz |
| Pałąk słuchawek | Brak pałąka |
| Podłączenie słuchawek / mikrofonu | Bluetooth |
| Regulacja głośności | Brak regulacji głośności |
| Typ mikrofonu | Brak danych |
| Typ słuchawek | Otwarte |
| Typ słuchawek/mikrofonu | Stereo |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Wykonanie / przeznaczenie | Multimedia |
| Zawiera baterię / akumulator | Tak |
Opis
- Zawiera baterię / akumulator
- Tak
- Kolor
- Biały
- Zawartość opakowania
- kabel USB 1szt
- Komunikacja
- Bezprzewodowa
- Opakowanie
- BOX
- Czułość mikrofonu
- -58 dBV/Pa
- Wykonanie / przeznaczenie
- Multimedia
- Typ słuchawek/mikrofonu
- Stereo
- Pasmo przenoszenia słuchawek
- 20Hz - 20kHz
- Miejsce montażu słuchawek
- Słuchawki douszne/dokanałowe
- Typ słuchawek
- Otwarte
- Pałąk słuchawek
- Brak pałąka
- Wbudowany mikrofon
- Tak
- Miejsce montażu mikrofonu
- Mikrofon wbudowany w słuchawkę
- Typ mikrofonu
- Brak danych
- Podłączenie słuchawek / mikrofonu
- Bluetooth
- Pozłacane styki
- Nie
- Regulacja głośności
- Brak regulacji głośności
- Impedancja (Om)
- 16.0
- Czułość słuchawek
- 100dB +/-3dB
- Pasmo przenoszenia mikrofonu
- 100Hz - 10kHz
- Moc maksymalna [mW]
- 15
Specyficzne kody
- EAN13
- 4718308130904
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także