Słuchawki bezprzewodowe LAMAX Clips1 ANC BT 5.3 BeatBass® czarne
Słuchawki bezprzewodowe LAMAX Clips1 ANC BT 5.3 BeatBass® czarne Słuchawki bezprzewodowe LAMAX Clips1 ANC BT 5.3 BeatBass® czarne to słuchawki bezprzewodowe TWS z łącznością bezprzewodową. Kompaktowe słuchawki douszne bez kabli z etui ładującym.
Słuchawki bezprzewodowe LAMAX Clips1 ANC BT 5.3 BeatBass® czarne
Słuchawki bezprzewodowe LAMAX Clips1 ANC BT 5.3 BeatBass® czarne to słuchawki bezprzewodowe TWS z łącznością bezprzewodową. Kompaktowe słuchawki douszne bez kabli z etui ładującym.
Kluczowe cechy
Miejsce montażu mikrofonu: Mikrofon wbudowany w słuchawkę. Miejsce montażu słuchawek: Słuchawki douszne/dokanałowe.
Złącza i wyposażenie
Zawartość opakowania: Słuchawki, etui ładujące, kabel ładujący USB-C, 3 rozmiary końcówek.
Specyfikacja techniczna
| Czułość mikrofonu | -30dB +/-3dB |
| Długość kabla / Maksymalny zasięg (m) | 10.00 |
| Kolor | Czarny |
| Komunikacja | Bezprzewodowa |
| Miejsce montażu mikrofonu | Mikrofon wbudowany w słuchawkę |
| Miejsce montażu słuchawek | Słuchawki douszne/dokanałowe |
| Pasmo przenoszenia słuchawek | 20Hz - 20kHz |
| Pałąk słuchawek | Brak pałąka |
| Podłączenie słuchawek / mikrofonu | Bluetooth |
| Typ słuchawek/mikrofonu | Stereo |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Wykonanie / przeznaczenie | Sport |
| Wymiary przetwornika słuchawek | 10mm |
| Zawiera baterię / akumulator | Tak |
Opis
- Zawiera baterię / akumulator
- Tak
- Kolor
- Czarny
- Długość kabla / Maksymalny zasięg (m)
- 10.00
- Zawartość opakowania
- Słuchawki, etui ładujące, kabel ładujący USB-C, 3 rozmiary końcówek
- Komunikacja
- Bezprzewodowa
- Opakowanie
- BOX
- Czułość mikrofonu
- -30dB +/-3dB
- Wykonanie / przeznaczenie
- Sport
- Typ słuchawek/mikrofonu
- Stereo
- Pasmo przenoszenia słuchawek
- 20Hz - 20kHz
- Miejsce montażu słuchawek
- Słuchawki douszne/dokanałowe
- Pałąk słuchawek
- Brak pałąka
- Wbudowany mikrofon
- Tak
- Miejsce montażu mikrofonu
- Mikrofon wbudowany w słuchawkę
- Podłączenie słuchawek / mikrofonu
- Bluetooth
- Pozłacane styki
- Nie
- Wymiary przetwornika słuchawek
- 10mm
Specyficzne kody
- EAN13
- 8594175359404
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także