Słuchawki z mikrofonem Esperanza EH102 SCHERZO czarne
8,99 zł
Brutto
Słuchawki z mikrofonem Esperanza EH102 SCHERZO czarne Słuchawki z mikrofonem Esperanza EH102 SCHERZO czarne to słuchawki. Zapewniają wysoką jakość dźwięku do muzyki, rozmów i gier. Zamknięte Typ słuchawek.
Słuchawki z mikrofonem Esperanza EH102 SCHERZO czarne
Słuchawki z mikrofonem Esperanza EH102 SCHERZO czarne to słuchawki. Zapewniają wysoką jakość dźwięku do muzyki, rozmów i gier.
Zamknięte
Typ słuchawek
32.0
Impedancja (Om)
Czarny
Kolor
-58dB +/-3dB
Czułość mikrofonu
Jakość dźwięku
Miejsce montażu mikrofonu: Mikrofon na wysięgniku. Miejsce montażu słuchawek: Słuchawki nauszne/wokółuszne. Podłączenie słuchawek / mikrofonu: 2x mini jack 3,5mm 3-pin.
Specyfikacja techniczna
| Czułość mikrofonu | -58dB +/-3dB |
| Czułość słuchawek | 105dB +/-3dB |
| Długość kabla / Maksymalny zasięg (m) | 2.50 |
| Impedancja (Om) | 32.0 |
| Kolor | Czarny |
| Miejsce montażu mikrofonu | Mikrofon na wysięgniku |
| Miejsce montażu słuchawek | Słuchawki nauszne/wokółuszne |
| Pasmo przenoszenia mikrofonu | 30Hz - 16kHz |
| Pasmo przenoszenia słuchawek | 20Hz - 20kHz |
| Pałąk słuchawek | Pałąk na głowę |
| Podłączenie słuchawek / mikrofonu | 2x mini jack 3,5mm 3-pin |
| Regulacja głośności | Tak |
| Typ słuchawek | Zamknięte |
| Typ słuchawek/mikrofonu | Stereo |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
EH102
3 Przedmioty
Opis
- Kolor
- Czarny
- Długość kabla / Maksymalny zasięg (m)
- 2.50
- Czułość mikrofonu
- -58dB +/-3dB
- Typ słuchawek/mikrofonu
- Stereo
- Pasmo przenoszenia słuchawek
- 20Hz - 20kHz
- Miejsce montażu słuchawek
- Słuchawki nauszne/wokółuszne
- Typ słuchawek
- Zamknięte
- Pałąk słuchawek
- Pałąk na głowę
- Wbudowany mikrofon
- Tak
- Miejsce montażu mikrofonu
- Mikrofon na wysięgniku
- Podłączenie słuchawek / mikrofonu
- 2x mini jack 3,5mm 3-pin
- Regulacja głośności
- Tak
- Impedancja (Om)
- 32.0
- Czułość słuchawek
- 105dB +/-3dB
- Pasmo przenoszenia mikrofonu
- 30Hz - 16kHz
Specyficzne kody
- EAN13
- 5905784767857
chat
Komentarze (0)
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Zobacz także