Słuchawki z mikrofonem VAKOSS SK-839BX, Bluetooth, czarne
Słuchawki z mikrofonem VAKOSS SK-839BX, Bluetooth, czarne Słuchawki z mikrofonem VAKOSS SK-839BX, Bluetooth, czarne to słuchawki z łącznością bezprzewodową. Zapewniają wysoką jakość dźwięku do muzyki, rozmów i gier.
Słuchawki z mikrofonem VAKOSS SK-839BX, Bluetooth, czarne
Słuchawki z mikrofonem VAKOSS SK-839BX, Bluetooth, czarne to słuchawki z łącznością bezprzewodową. Zapewniają wysoką jakość dźwięku do muzyki, rozmów i gier.
Jakość dźwięku
Miejsce montażu mikrofonu: Mikrofon wbudowany w słuchawkę. Miejsce montażu słuchawek: Słuchawki nauszne/wokółuszne.
Złącza i wyposażenie
Zawartość opakowania: słuchawki +kabel Audio + kabel do ładowania.
Specyfikacja techniczna
| Czułość mikrofonu | -58 dBV/Pa |
| Czułość słuchawek | 100dB +/-3dB |
| Długość kabla / Maksymalny zasięg (m) | 10.00 |
| Impedancja (Om) | 32.0 |
| Kolor | Czarny |
| Komunikacja | Bezprzewodowa |
| Miejsce montażu mikrofonu | Mikrofon wbudowany w słuchawkę |
| Miejsce montażu słuchawek | Słuchawki nauszne/wokółuszne |
| Moc maksymalna [mW] | 20 |
| Pasmo przenoszenia mikrofonu | 100Hz - 10kHz |
| Pasmo przenoszenia słuchawek | 20Hz - 20kHz |
| Pałąk słuchawek | Pałąk na głowę |
| Podłączenie słuchawek / mikrofonu | Bluetooth |
| Regulacja głośności | Tak |
| Typ słuchawek | Zamknięte |
| Typ słuchawek/mikrofonu | Stereo |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Wykonanie / przeznaczenie | Standard |
| Zawiera baterię / akumulator | Tak |
Opis
- Zawiera baterię / akumulator
- Tak
- Kolor
- Czarny
- Długość kabla / Maksymalny zasięg (m)
- 10.00
- Zawartość opakowania
- słuchawki +kabel Audio + kabel do ładowania
- Komunikacja
- Bezprzewodowa
- Opakowanie
- BOX
- Czułość mikrofonu
- -58 dBV/Pa
- Wykonanie / przeznaczenie
- Standard
- Typ słuchawek/mikrofonu
- Stereo
- Pasmo przenoszenia słuchawek
- 20Hz - 20kHz
- Miejsce montażu słuchawek
- Słuchawki nauszne/wokółuszne
- Typ słuchawek
- Zamknięte
- Pałąk słuchawek
- Pałąk na głowę
- Wbudowany mikrofon
- Tak
- Miejsce montażu mikrofonu
- Mikrofon wbudowany w słuchawkę
- Podłączenie słuchawek / mikrofonu
- Bluetooth
- Pozłacane styki
- Nie
- Regulacja głośności
- Tak
- Impedancja (Om)
- 32.0
- Czułość słuchawek
- 100dB +/-3dB
- Pasmo przenoszenia mikrofonu
- 100Hz - 10kHz
- Moc maksymalna [mW]
- 20
Specyficzne kody
- EAN13
- 4718308123784
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także