Słuchawki Manhattan 2,2m Czarne Stereo
18,99 zł
Brutto
Słuchawki Manhattan 2,2m Czarne Stereo Słuchawki Manhattan 2,2m Czarne Stereo to słuchawki z podłączeniem przewodowym. Zapewniają wysoką jakość dźwięku do muzyki, rozmów i gier. Zamknięte Typ słuchawek.
Słuchawki Manhattan 2,2m Czarne Stereo
Słuchawki Manhattan 2,2m Czarne Stereo to słuchawki z podłączeniem przewodowym. Zapewniają wysoką jakość dźwięku do muzyki, rozmów i gier.
Zamknięte
Typ słuchawek
Przewodowa
Komunikacja
32.0
Impedancja (Om)
Czarny
Kolor
Jakość dźwięku
Miejsce montażu słuchawek: Słuchawki nauszne/wokółuszne. Regulacja głośności: Brak regulacji głośności.
Złącza i wyposażenie
Zawartość opakowania: Słuchawki Stereo.
Specyfikacja techniczna
| Czułość słuchawek | 85dB +/-3dB |
| Impedancja (Om) | 32.0 |
| Kolor | Czarny |
| Komunikacja | Przewodowa |
| Miejsce montażu słuchawek | Słuchawki nauszne/wokółuszne |
| Moc maksymalna [mW] | 80 |
| Pasmo przenoszenia słuchawek | 20Hz - 20kHz |
| Pałąk słuchawek | Pałąk na głowę |
| Podłączenie słuchawek / mikrofonu | 3,5 mm jack |
| Regulacja głośności | Brak regulacji głośności |
| Typ słuchawek | Zamknięte |
| Typ słuchawek/mikrofonu | Stereo |
| Wykonanie / przeznaczenie | Standard |
| Wymiary przetwornika słuchawek | 40mm |
177481
3 Przedmioty
Opis
- Zawiera baterię / akumulator
- Nie
- Kolor
- Czarny
- Zawartość opakowania
- Słuchawki Stereo
- Komunikacja
- Przewodowa
- Opakowanie
- box z blistrowanym frontem
- Wykonanie / przeznaczenie
- Standard
- Typ słuchawek/mikrofonu
- Stereo
- Pasmo przenoszenia słuchawek
- 20Hz - 20kHz
- Miejsce montażu słuchawek
- Słuchawki nauszne/wokółuszne
- Typ słuchawek
- Zamknięte
- Pałąk słuchawek
- Pałąk na głowę
- Wbudowany mikrofon
- Nie
- Podłączenie słuchawek / mikrofonu
- 3,5 mm jack
- Pozłacane styki
- Tak
- Regulacja głośności
- Brak regulacji głośności
- Wymiary przetwornika słuchawek
- 40mm
- Impedancja (Om)
- 32.0
- Czułość słuchawek
- 85dB +/-3dB
- Moc maksymalna [mW]
- 80
Specyficzne kody
- EAN13
- 0766623177481
chat
Komentarze (0)
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także