Słuchawki z mikrofonem Manhattan Mono USB
Słuchawki z mikrofonem Manhattan Mono USB Słuchawki z mikrofonem Manhattan Mono USB to słuchawki z łącznością bezprzewodową. Zapewniają wysoką jakość dźwięku do muzyki, rozmów i gier. Zamknięte Typ słuchawek.
Słuchawki z mikrofonem Manhattan Mono USB
Słuchawki z mikrofonem Manhattan Mono USB to słuchawki z łącznością bezprzewodową. Zapewniają wysoką jakość dźwięku do muzyki, rozmów i gier.
Jakość dźwięku
Miejsce montażu mikrofonu: Mikrofon na wysięgniku. Miejsce montażu słuchawek: Słuchawki nauszne/wokółuszne.
Złącza i wyposażenie
Zawartość opakowania: Słuchawka Mono USB z Mikrofonem, Instrukcja użytkownika.
Specyfikacja techniczna
| Czułość słuchawek | 103dB +/-3dB |
| Długość kabla / Maksymalny zasięg (m) | 1.50 |
| Impedancja (Om) | 32.0 |
| Kolor | Czarny |
| Komunikacja | Bezprzewodowa |
| Miejsce montażu mikrofonu | Mikrofon na wysięgniku |
| Miejsce montażu słuchawek | Słuchawki nauszne/wokółuszne |
| Moc maksymalna [mW] | 30 |
| Pasmo przenoszenia słuchawek | 20Hz - 20kHz |
| Pałąk słuchawek | Pałąk na głowę |
| Podłączenie słuchawek / mikrofonu | USB 2.0 |
| Regulacja głośności | Na kablu |
| Typ słuchawek | Zamknięte |
| Typ słuchawek/mikrofonu | Mono |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Wykonanie / przeznaczenie | Standard |
| Wymiary przetwornika słuchawek | 40mm |
| Zawiera baterię / akumulator | Tak |
Opis
- Zawiera baterię / akumulator
- Tak
- Kolor
- Czarny
- Długość kabla / Maksymalny zasięg (m)
- 1.50
- Zawartość opakowania
- Instrukcja użytkownika
Słuchawka Mono USB z Mikrofonem - Komunikacja
- Bezprzewodowa
- Opakowanie
- box z blistrowanym frontem
- Wykonanie / przeznaczenie
- Standard
- Typ słuchawek/mikrofonu
- Mono
- Pasmo przenoszenia słuchawek
- 20Hz - 20kHz
- Miejsce montażu słuchawek
- Słuchawki nauszne/wokółuszne
- Typ słuchawek
- Zamknięte
- Pałąk słuchawek
- Pałąk na głowę
- Wbudowany mikrofon
- Tak
- Miejsce montażu mikrofonu
- Mikrofon na wysięgniku
- Podłączenie słuchawek / mikrofonu
- USB 2.0
- Pozłacane styki
- Tak
- Regulacja głośności
- Na kablu
- Wymiary przetwornika słuchawek
- 40mm
- Impedancja (Om)
- 32.0
- Czułość słuchawek
- 103dB +/-3dB
- Moc maksymalna [mW]
- 30
Specyficzne kody
- EAN13
- 0766623179874
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także