Słuchawki z mikrofonem Techly Stereo douszne białe
Słuchawki z mikrofonem Techly Stereo douszne białe Słuchawki z mikrofonem Techly Stereo douszne białe to słuchawki z podłączeniem przewodowym. Zapewniają wysoką jakość dźwięku do muzyki, rozmów i gier.
Słuchawki z mikrofonem Techly Stereo douszne białe
Słuchawki z mikrofonem Techly Stereo douszne białe to słuchawki z podłączeniem przewodowym. Zapewniają wysoką jakość dźwięku do muzyki, rozmów i gier.
Jakość dźwięku
Miejsce montażu mikrofonu: Mikrofon na kablu. Miejsce montażu słuchawek: Słuchawki douszne/dokanałowe. Podłączenie słuchawek / mikrofonu: 1x mini jack 3,5mm 4-pin.
Złącza i wyposażenie
Zawartość opakowania: Douszne słuchawki stereo z mikrofonem, Dwa komplety silikonowych nakładek.
Specyfikacja techniczna
| Czułość słuchawek | 96dB +/-3dB |
| Długość kabla / Maksymalny zasięg (m) | 1.20 |
| Impedancja (Om) | 16.0 |
| Kolor | Biały |
| Komunikacja | Przewodowa |
| Miejsce montażu mikrofonu | Mikrofon na kablu |
| Miejsce montażu słuchawek | Słuchawki douszne/dokanałowe |
| Pasmo przenoszenia słuchawek | 20Hz - 20kHz |
| Pałąk słuchawek | Brak pałąka |
| Podłączenie słuchawek / mikrofonu | 1x mini jack 3,5mm 4-pin |
| Regulacja głośności | Na kablu |
| Typ słuchawek | Zamknięte |
| Typ słuchawek/mikrofonu | Stereo |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Wykonanie / przeznaczenie | Multimedia |
| Wymiary przetwornika słuchawek | 10mm |
Opis
- Zawiera baterię / akumulator
- Nie
- Kolor
- Biały
- Długość kabla / Maksymalny zasięg (m)
- 1.20
- Zawartość opakowania
- Douszne słuchawki stereo z mikrofonem
Dwa komplety silikonowych nakładek - Komunikacja
- Przewodowa
- Opakowanie
- BOX
- Wykonanie / przeznaczenie
- Multimedia
- Typ słuchawek/mikrofonu
- Stereo
- Pasmo przenoszenia słuchawek
- 20Hz - 20kHz
- Miejsce montażu słuchawek
- Słuchawki douszne/dokanałowe
- Typ słuchawek
- Zamknięte
- Pałąk słuchawek
- Brak pałąka
- Wbudowany mikrofon
- Tak
- Miejsce montażu mikrofonu
- Mikrofon na kablu
- Podłączenie słuchawek / mikrofonu
- 1x mini jack 3,5mm 4-pin
- Pozłacane styki
- Nie
- Regulacja głośności
- Na kablu
- Wymiary przetwornika słuchawek
- 10mm
- Impedancja (Om)
- 16.0
- Czułość słuchawek
- 96dB +/-3dB
Specyficzne kody
- EAN13
- 8059018361650
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Zobacz także