Słuchawki Defender BASIC 210 douszne czarne
Słuchawki Defender BASIC 210 douszne czarne Słuchawki Defender BASIC 210 douszne czarne to słuchawki z podłączeniem przewodowym. Zapewniają wysoką jakość dźwięku do muzyki, rozmów i gier. Przewodowa Komunikacja.
Słuchawki Defender BASIC 210 douszne czarne
Słuchawki Defender BASIC 210 douszne czarne to słuchawki z podłączeniem przewodowym. Zapewniają wysoką jakość dźwięku do muzyki, rozmów i gier.
Jakość dźwięku
Kolor: Czarno-niebieski. Miejsce montażu słuchawek: Słuchawki douszne/dokanałowe. Podłączenie słuchawek / mikrofonu: 1x mini jack 3,5mm 3-pin.
Specyfikacja techniczna
| Czułość słuchawek | 95dB +/-3dB |
| Długość kabla / Maksymalny zasięg (m) | 1.20 |
| Impedancja (Om) | 32.0 |
| Kolor | Czarno-niebieski |
| Komunikacja | Przewodowa |
| Miejsce montażu słuchawek | Słuchawki douszne/dokanałowe |
| Pasmo przenoszenia słuchawek | 20Hz - 20kHz |
| Podłączenie słuchawek / mikrofonu | 1x mini jack 3,5mm 3-pin |
| Typ słuchawek/mikrofonu | Stereo |
Opis
- Zawiera baterię / akumulator
- Nie
- Kolor
- Czarno-niebieski
- Długość kabla / Maksymalny zasięg (m)
- 1.20
- Komunikacja
- Przewodowa
- Opakowanie
- Folia
- Typ słuchawek/mikrofonu
- Stereo
- Pasmo przenoszenia słuchawek
- 20Hz - 20kHz
- Miejsce montażu słuchawek
- Słuchawki douszne/dokanałowe
- Wbudowany mikrofon
- Nie
- Podłączenie słuchawek / mikrofonu
- 1x mini jack 3,5mm 3-pin
- Pozłacane styki
- Nie
- Impedancja (Om)
- 32.0
- Czułość słuchawek
- 95dB +/-3dB
Specyficzne kody
- EAN13
- 4714033632119
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także