ASRock Karta graficzna Radeon RX 9060 XT CHALLENGER 16GB GDDR6 128bit
ASRock Karta graficzna Radeon RX 9060 XT CHALLENGER 16GB GDDR6 128bit ASRock Karta graficzna Radeon RX 9060 XT CHALLENGER 16GB GDDR6 128bit to karta graficzna oparty na chipsecie Radeon RX 9060 XT. Odpowiada za przetwarzanie grafiki w grach, aplikacjach 3D i multimediach.
ASRock Karta graficzna Radeon RX 9060 XT CHALLENGER 16GB GDDR6 128bit
ASRock Karta graficzna Radeon RX 9060 XT CHALLENGER 16GB GDDR6 128bit to karta graficzna oparty na chipsecie Radeon RX 9060 XT. Odpowiada za przetwarzanie grafiki w grach, aplikacjach 3D i multimediach.
Wydajność graficzna i złącza
Chipset: Radeon RX 9060 XT. Gwarancja: 36 miesięcy - Gwarancja normalna. Model: Radeon RX 9060 XT. Obsługiwane standardy: DirectX 12 Ultimate, OpenGL 4.6.
Złącza i wyposażenie
Porty wideo: 1 x HDMI, 2 x DisplayPort.
Specyfikacja techniczna
| Chipset | Radeon RX 9060 XT |
| Chłodzenie | Aktywne |
| Gwarancja | 36 miesięcy - Gwarancja normalna |
| Liczba wentylatorów (karty graf.) | 2 |
| Model | Radeon RX 9060 XT |
| Obsługiwane standardy | DirectX 12 Ultimate, OpenGL 4.6 |
| Porty wideo | 1 x HDMI, 2 x DisplayPort |
| Producent chipsetu | AMD |
| Rodzaj pamięci | DDR6 |
| Szyna pamięci | 128-bitowa |
| Taktowanie rdzenia | 2700MHz |
| Taktowanie rdzenia (Boost) | 3290MHz |
| Waga | 0.645kg |
| Wersja | Box |
| Wymiary | 41 x 132 x 249 mm |
| Złącze karty graf. | PCI-E 16x ver. 5.0 |
Opis
- Uwaga
- CE+WEEE
- Gwarancja
- 36 miesięcy - Gwarancja normalna
- Wymiary
- 41 x 132 x 249 mm
- Waga
- 0.645kg
- Rodzaj pamięci
- DDR6
- Model
- Radeon RX 9060 XT
- Wersja
- Box
- Złącze karty graf.
- PCI-E 16x ver. 5.0
- Producent chipsetu
- AMD
- Chipset
- Radeon RX 9060 XT
- Szyna pamięci
- 128-bitowa
- Wielkość pamięci VRAM
- Taktowanie rdzenia
- 2700MHz
- Taktowanie pamięci
- Porty wideo
- 1 x HDMI
2 x DisplayPort - Chłodzenie
- Aktywne
- Obsługiwane standardy
- DirectX 12 Ultimate
OpenGL 4.6 - Liczba wentylatorów (karty graf.)
- 2
- Taktowanie rdzenia (Boost)
- 3290MHz
Specyficzne kody
- EAN13
- 4711581491205
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także