Palit Karta graficzna GeForce RTX 5060 INFINITY 2 OC 8GB GDDR7 128bit
Palit Karta graficzna GeForce RTX 5060 INFINITY 2 OC 8GB GDDR7 128bit Palit Karta graficzna GeForce RTX 5060 INFINITY 2 OC 8GB GDDR7 128bit to karta graficzna oparty na chipsecie GeForce RTX 5060. Odpowiada za przetwarzanie grafiki w grach, aplikacjach 3D i multimediach.
Palit Karta graficzna GeForce RTX 5060 INFINITY 2 OC 8GB GDDR7 128bit
Palit Karta graficzna GeForce RTX 5060 INFINITY 2 OC 8GB GDDR7 128bit to karta graficzna oparty na chipsecie GeForce RTX 5060. Odpowiada za przetwarzanie grafiki w grach, aplikacjach 3D i multimediach.
Wydajność graficzna i złącza
Chipset: GeForce RTX 5060. Gwarancja: 36 miesięcy - Gwarancja normalna. Model: GeForce RTX 5060 Infinity 2 OC. Porty wideo: 1 x HDMI, 3 x DisplayPort.
Złącza i wyposażenie
Porty wideo: 1 x HDMI, 3 x DisplayPort.
Specyfikacja techniczna
| Chipset | GeForce RTX 5060 |
| Chłodzenie | Aktywne |
| Gwarancja | 36 miesięcy - Gwarancja normalna |
| Liczba wentylatorów (karty graf.) | 2 |
| Model | GeForce RTX 5060 Infinity 2 OC |
| Obsługiwane standardy | OpenGL 4.6 |
| Porty wideo | 1 x HDMI, 3 x DisplayPort |
| Producent chipsetu | NVIDIA |
| Rdzenie CUDA (tylko Nvidia - przy AMD usunąć) | 3840 |
| Rodzaj pamięci | DDR7 |
| Szyna pamięci | 128-bitowa |
| Taktowanie rdzenia | 2280MHz |
| Taktowanie rdzenia (Boost) | 2512MHz |
| Wersja | Box |
| Wymiary | 40,1 x 126,3 x 262,1 mm |
| Złącze karty graf. | PCI-E ver. 5.0 |
Opis
- Uwaga
- CE+WEEE
- Gwarancja
- 36 miesięcy - Gwarancja normalna
- Wymiary
- 40,1 x 126,3 x 262,1 mm
- Rodzaj pamięci
- DDR7
- Model
- GeForce RTX 5060 Infinity 2 OC
- Wersja
- Box
- Złącze karty graf.
- PCI-E ver. 5.0
- Producent chipsetu
- NVIDIA
- Chipset
- GeForce RTX 5060
- Szyna pamięci
- 128-bitowa
- Wielkość pamięci VRAM
- Taktowanie rdzenia
- 2280MHz
- Taktowanie pamięci
- Porty wideo
- 1 x HDMI
3 x DisplayPort - Chłodzenie
- Aktywne
- Obsługiwane standardy
- OpenGL 4.6
- Rdzenie CUDA (tylko Nvidia - przy AMD usunąć)
- 3840
- Liczba wentylatorów (karty graf.)
- 2
- Taktowanie rdzenia (Boost)
- 2512MHz
Specyficzne kody
- EAN13
- 4710562245684
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także