Monitor przenośny dotykowy ViewSonic 27" Touch TD2760 (VS18170) HDMI DP VGA
2 333,00 zł
Brutto
Monitor przenośny dotykowy ViewSonic 27" Touch TD2760 (VS18170) HDMI DP VGA Monitor przenośny dotykowy ViewSonic 27" Touch TD2760 (VS18170) HDMI DP VGA to monitor LCD marki VIEWSONIC EUROPE. Zapewnia wysoką jakość obrazu do pracy biurowej i rozrywki.
Monitor przenośny dotykowy ViewSonic 27" Touch TD2760 (VS18170) HDMI DP VGA
Monitor przenośny dotykowy ViewSonic 27" Touch TD2760 (VS18170) HDMI DP VGA to monitor LCD marki VIEWSONIC EUROPE. Zapewnia wysoką jakość obrazu do pracy biurowej i rozrywki.
27.00 cali
Przekątna ekranu
1920 x 1080 (Full HD)
Rozdzielczość maksymalna
VA
Typ matrycy
60
Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz)
Specyfikacja techniczna
| Czas reakcji matrycy | 6.000 ms |
| Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz) | 60 |
| Częstotliwość odchylania pionowego (Hz) | 50 ~ 76 |
| Częstotliwość odchylania poziomego (KHz) | 15 ~ 90 |
| Format obrazu | 16:9 |
| Ilość wyświetlanych kolorów | 16,7 M (6 bit + FRC) |
| Jasność matrycy | 250 cd/m2 |
| Kąt widzenia pionowy (V) | 178.00 stopni |
| Kąt widzenia poziomy (H) | 178.00 stopni |
| Klasa energetyczna | F |
| Kolor obudowy | Czarny (Black) |
| Kontrast dynamiczny | 50000000 :1 |
| Kontrast statyczny | 3000 :1 |
| Montaż VESA | 100 x 100 |
| Nasycenie kolorów | 102% (sRGB) |
| Pobór energii (podczas pracy) | 26.00 W |
| Pobór energii (tryb czuwania) | 0.50 W |
| Przekątna ekranu | 27.00 cali |
| Redukcja migotania [FlickerFree/Safe] | Tak |
| Regulacja kąta nachylenia [Tilt] | -4° / +90° |
| Rozdzielczość maksymalna | 1920 x 1080 (Full HD) |
| Technologia podświetlania | LED |
| Touch | Tak |
| Typ matrycy | VA |
| Waga bez podstawy (kg) | 5.50 |
| Waga z podstawą (kg) | 7.90 |
| Wbudowane głośniki | 2 x 2W |
| Wbudowany zasilacz | Tak |
| Wielkość plamki | 0.311 mm |
| Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm) | 660 x 410 x 58 |
| Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm) | 660 x 443 x 239 |
| Wyposażenie dodatkowe | Kable (zasilający, VGA, HDMI, Audio, USB A/B) instrukcja |
| Złącza zewn. | USB 3.0 Type-B, RS-232, D-Sub / VGA, HDMI, DisplayPort, Wejście audio ( stereo mini-jack ), USB 3.0 x 2, Wyjście audio |
TD2760
1 Przedmiot
Opis
- Typ matrycy
- VA
- Technologia podświetlania
- LED
- Kontrast statyczny
- 3000 :1
- Wbudowane głośniki
- 2 x 2W
- Klasa energetyczna
- F
- Kontrast dynamiczny
- 50000000 :1
- Kolor obudowy
- Czarny (Black)
- Zawiera baterię / akumulator
- Nie
- Gwarancja producenta [mies.]
- 36
- Wyposażenie dodatkowe
- Kable (zasilający, VGA, HDMI, Audio, USB A/B) instrukcja
- Regulacja kąta nachylenia [Tilt]
- -4° / +90°
- Przekątna ekranu
- 27.00 cali
- Montaż VESA
- 100 x 100
- Pobór energii (podczas pracy)
- 26.00 W
- Wbudowany zasilacz
- Tak
- Kąt widzenia poziomy (H)
- 178.00 stopni
- Kąt widzenia pionowy (V)
- 178.00 stopni
- Jasność matrycy
- 250 cd/m2
- Rozdzielczość maksymalna
- 1920 x 1080 (Full HD)
- Touch
- Tak
- Wielkość plamki
- 0.311 mm
- Format obrazu
- 16:9
- Czas reakcji matrycy
- 6.000 ms
- Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz)
- 60
- Częstotliwość odchylania pionowego (Hz)
- 50 ~ 76
- Częstotliwość odchylania poziomego (KHz)
- 15 ~ 90
- Ilość wyświetlanych kolorów
- 16,7 M (6 bit + FRC)
- Zakrzywiony ekran
- Nie
- Złącza zewn.
- D-Sub / VGA
DisplayPort
HDMI
RS-232
USB 3.0 Type-B
USB 3.0 x 2
Wejście audio ( stereo mini-jack )
Wyjście audio - Redukcja migotania [FlickerFree/Safe]
- Tak
- Pobór energii (tryb czuwania)
- 0.50 W
- Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm)
- 660 x 443 x 239
- Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm)
- 660 x 410 x 58
- Waga z podstawą (kg)
- 7.90
- Normy spełniane przez monitor
- CB
CE
CEC
CE EMC
EPEAT
Energy Star
ErP
FCC-B
ICES-003
MX-CoC
Mexico Energy
REACH
RoHS
WEEE
cTUVus - Nasycenie kolorów
- 72% (NTSC)
102% (sRGB) - Waga bez podstawy (kg)
- 5.50
Specyficzne kody
- EAN13
- 0766907002775
chat
Komentarze (0)
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także