Monitor ViewSonic 37,5" VP3881a (VS16980) 2xHDMI DP 2xUSB-A USB-B USB-C RJ
5 645,99 zł
Brutto
Monitor ViewSonic 37,5" VP3881a (VS16980) 2xHDMI DP 2xUSB-A USB-B USB-C RJ Monitor ViewSonic 37,5" VP3881a (VS16980) 2xHDMI DP 2xUSB-A USB-B USB-C RJ to monitor LCD marki VIEWSONIC EUROPE. Zapewnia wysoką jakość obrazu do pracy biurowej i rozrywki.
Monitor ViewSonic 37,5" VP3881a (VS16980) 2xHDMI DP 2xUSB-A USB-B USB-C RJ
Monitor ViewSonic 37,5" VP3881a (VS16980) 2xHDMI DP 2xUSB-A USB-B USB-C RJ to monitor LCD marki VIEWSONIC EUROPE. Zapewnia wysoką jakość obrazu do pracy biurowej i rozrywki.
37.50 cali
Przekątna ekranu
3840 x 1600
Rozdzielczość maksymalna
IPS (In-Plane Switching)
Typ matrycy
60
Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz)
Specyfikacja techniczna
| Czas reakcji matrycy | 5.000 ms |
| Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz) | 60 |
| Częstotliwość odchylania pionowego (Hz) | 24 ~ 75 |
| Częstotliwość odchylania poziomego (KHz) | 15 ~ 135 |
| Format obrazu | 21:9 |
| Ilość wyświetlanych kolorów | 1,07 B (8 bit + FRC) |
| Jasność matrycy | 300 cd/m2 |
| Kąt widzenia pionowy (V) | 178.00 stopni |
| Kąt widzenia poziomy (H) | 178.00 stopni |
| Klasa energetyczna | G |
| Kolor obudowy | Czarny (Black) |
| Kontrast dynamiczny | 20000000 :1 |
| Kontrast statyczny | 1000 :1 |
| Montaż VESA | 100 x 100 |
| Nasycenie kolorów | 131% (sRGB) |
| Obrót wokół własnej osi [Swivel] | -120° / +120° |
| Pobór energii (podczas pracy) | 52.00 W |
| Pobór energii (tryb czuwania) | 0.50 W |
| Powłoka ekranu | Antyodblaskowa (Anti-Glare) |
| Przekątna ekranu | 37.50 cali |
| Redukcja migotania [FlickerFree/Safe] | Tak |
| Regulacja kąta nachylenia [Tilt] | -1° / +21° |
| Regulacja wysokości | Tak - 130mm |
| Rozdzielczość maksymalna | 3840 x 1600 |
| Technologia podświetlania | LED |
| Typ matrycy | IPS (In-Plane Switching) |
| Waga bez podstawy (kg) | 7.90 |
| Waga z podstawą (kg) | 12.60 |
| Wbudowane głośniki | 2 x 5W |
| Wielkość plamki | 0.229 mm |
| Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm) | 896 x 398 x 103 |
| Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm) | 896 x 499,24 ~ 629,24 x 299 |
| Wyposażenie dodatkowe | 3-pin Plug (IEC C13 / CEE22) x1, DisplayPort Cable (v1.2; Male-Male) x1,, HDMI Cable (v2.0; Male-Male) x1, USB Type-C Cable (Male-Male) x1,, USB A/B Cable (v3.2; Male-Male) x1, AC/DC Adapter x1, Quick Start Guide x1 |
| Zakrzywiony ekran | Tak |
| Zgodność z technologią HDCP | Tak |
| Złącza zewn. | USB 3.2 Type-C, DisplayPort, HDMI x 2, RJ-45, Audio Line Out, USB 3.2 Type-A x2, USB 3.2 Type-B |
VP3881a
1 Przedmiot
Opis
- Typ matrycy
- IPS (In-Plane Switching)
- Technologia podświetlania
- LED
- Kontrast statyczny
- 1000 :1
- Wbudowane głośniki
- 2 x 5W
- Klasa energetyczna
- G
- Kontrast dynamiczny
- 20000000 :1
- Kolor obudowy
- Czarny (Black)
- Zawiera baterię / akumulator
- Nie
- Gwarancja producenta [mies.]
- 36
- Wyposażenie dodatkowe
- 3-pin Plug (IEC C13 / CEE22) x1, DisplayPort Cable (v1.2; Male-Male) x1,
HDMI Cable (v2.0; Male-Male) x1, USB Type-C Cable (Male-Male) x1,
USB A/B Cable (v3.2; Male-Male) x1, AC/DC Adapter x1, Quick Start Guide x1 - Regulacja wysokości
- Tak - 130mm
- Regulacja kąta nachylenia [Tilt]
- -1° / +21°
- Przekątna ekranu
- 37.50 cali
- Montaż VESA
- 100 x 100
- Pobór energii (podczas pracy)
- 52.00 W
- Wbudowany zasilacz
- Nie
- Kąt widzenia poziomy (H)
- 178.00 stopni
- Kąt widzenia pionowy (V)
- 178.00 stopni
- Jasność matrycy
- 300 cd/m2
- Rozdzielczość maksymalna
- 3840 x 1600
- Touch
- Nie
- Wielkość plamki
- 0.229 mm
- Powłoka ekranu
- Antyodblaskowa (Anti-Glare)
- Obrót wokół własnej osi [Swivel]
- -120° / +120°
- Format obrazu
- 21:9
- Czas reakcji matrycy
- 5.000 ms
- Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz)
- 60
- Częstotliwość odchylania pionowego (Hz)
- 24 ~ 75
- Częstotliwość odchylania poziomego (KHz)
- 15 ~ 135
- Ilość wyświetlanych kolorów
- 1,07 B (8 bit + FRC)
- Zakrzywiony ekran
- Tak
- Złącza zewn.
- Audio Line Out
DisplayPort
HDMI x 2
RJ-45
USB 3.2 Type-A x2
USB 3.2 Type-B
USB 3.2 Type-C - Redukcja migotania [FlickerFree/Safe]
- Tak
- Ustawienie ekranu w pionie [Pivot]
- Nie
- Pobór energii (tryb czuwania)
- 0.50 W
- Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm)
- 896 x 499,24 ~ 629,24 x 299
- Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm)
- 896 x 398 x 103
- Waga z podstawą (kg)
- 12.60
- Normy spełniane przez monitor
- CB
CCC
CE
CEC
CECP
CE EMC
China Energy Label
China RoHS
EAC
EPEAT
Energy Star
ErP
FCC-B
ICES-003
MX-CoC
Mexico Energy
NRCan
REACH
RoHS
UKCA
UkrSEPRO
WEEE
cTUVus - Obsługa G-Sync
- Nie
- Obsługa FreeSync
- Nie
- Nasycenie kolorów
- 92% (NTSC)
96% (DCI-P3)
97% (Adobe RGB)
131% (sRGB) - Zgodność z technologią HDCP
- Tak
- Waga bez podstawy (kg)
- 7.90
Specyficzne kody
- EAN13
- 0766907013573
chat
Komentarze (0)
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także