Monitor Philips 31,5" 32B2N3500/00 IPS QHD 100Hz 2xHDMI DP HUB głośniki
Monitor Philips 31,5" 32B2N3500/00 IPS QHD 100Hz 2xHDMI DP HUB głośniki Monitor Philips 31,5" 32B2N3500/00 IPS QHD 100Hz 2xHDMI DP HUB głośniki to monitor LCD marki MMD-Monitors & Displays Nederland B.V. z ekranem 31.50 cali, o rozdzielczości 2560 x 1440 (QHD). Zapewnia wysoką jakość obrazu do pracy biurowej i rozrywki.
Monitor Philips 31,5" 32B2N3500/00 IPS QHD 100Hz 2xHDMI DP HUB głośniki
Monitor Philips 31,5" 32B2N3500/00 IPS QHD 100Hz 2xHDMI DP HUB głośniki to monitor LCD marki MMD-Monitors & Displays Nederland B.V. z ekranem 31.50 cali, o rozdzielczości 2560 x 1440 (QHD). Zapewnia wysoką jakość obrazu do pracy biurowej i rozrywki.
Jakość obrazu i komfort pracy
Ilość wyświetlanych kolorów: 1,07 B (10-bitowy). Nasycenie kolorów: 113% (sRGB), 102% (NTSC). Powłoka ekranu: Antyodblaskowa (Anti-Glare). Rozdzielczość maksymalna: 2560 x 1440 (QHD).
Złącza i wyposażenie
Złącza zewn.: Kensington Lock, DisplayPort, HDMI x 2, Wyjście audio, USB Type-B, USB 3.2 Gen 1 Type-A x 4. Wyposażenie dodatkowe: Przewód HDMI, Przewó DP, Przewód zasilający, Dokumentacja użytkownika.
Specyfikacja techniczna
| Czas reakcji matrycy | 4.000 ms |
| Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz) | 100 |
| Częstotliwość odchylania pionowego (Hz) | 48-100 |
| Częstotliwość odchylania poziomego (KHz) | 30-150 |
| Format obrazu | 16:9 |
| Ilość wyświetlanych kolorów | 1,07 B (10-bitowy) |
| Jasność matrycy | 350 cd/m2 |
| Kąt widzenia pionowy (V) | 178.00 stopni |
| Kąt widzenia poziomy (H) | 178.00 stopni |
| Kolor obudowy | Czarny (Black) |
| Kontrast dynamiczny | 50000000 :1 |
| Kontrast statyczny | 1000 :1 |
| Montaż VESA | 100 x 100 |
| Nasycenie kolorów | 113% (sRGB), 102% (NTSC) |
| Obrót wokół własnej osi [Swivel] | -180° / +180° |
| Obsługa Adaptive Sync | Tak |
| Pobór energii (podczas pracy) | 20.05 W |
| Pobór energii (tryb czuwania) | 0.30 W |
| Powłoka ekranu | Antyodblaskowa (Anti-Glare) |
| Przekątna ekranu | 31.50 cali |
| Redukcja migotania [FlickerFree/Safe] | Tak |
| Redukcja niebieskiego światła [Low Blue Light] | Tak |
| Regulacja kąta nachylenia [Tilt] | -5° / +30° |
| Regulacja wysokości | Tak - 180mm |
| Rozdzielczość maksymalna | 2560 x 1440 (QHD) |
| Technologia podświetlania | WLED |
| Typ matrycy | IPS (In-Plane Switching) |
| Ustawienie ekranu w pionie [Pivot] | Tak |
| Waga bez podstawy (kg) | 6.78 |
| Waga brutto (kg) | 13.340 |
| Waga z podstawą (kg) | 9.58 |
| Wbudowane głośniki | 2 x 2W |
| Wbudowany zasilacz | Tak |
| Wielkość plamki | 0.273 mm |
| Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm) | 714 x 423 x 61 |
| Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm) | 714 x 627 x 299 |
| Wyposażenie dodatkowe | Przewód HDMI, Przewó DP, Przewód zasilający, Dokumentacja użytkownika |
| Zgodność z technologią HDCP | Tak |
| Złącza zewn. | Kensington Lock, DisplayPort, HDMI x 2, Wyjście audio, USB Type-B, USB 3.2 Gen 1 Type-A x 4 |
Opis
- Typ matrycy
- IPS (In-Plane Switching)
- Technologia podświetlania
- WLED
- Kontrast statyczny
- 1000 :1
- Wbudowane głośniki
- 2 x 2W
- Kontrast dynamiczny
- 50000000 :1
- Kolor obudowy
- Czarny (Black)
- Zawiera baterię / akumulator
- Nie
- Gwarancja producenta [mies.]
- 60
- Wyposażenie dodatkowe
- Dokumentacja użytkownika
Przewó DP
Przewód HDMI
Przewód zasilający - Waga brutto (kg)
- 13.340
- Regulacja wysokości
- Tak - 180mm
- Regulacja kąta nachylenia [Tilt]
- -5° / +30°
- Przekątna ekranu
- 31.50 cali
- Montaż VESA
- 100 x 100
- Pobór energii (podczas pracy)
- 20.05 W
- Wbudowany zasilacz
- Tak
- Kąt widzenia poziomy (H)
- 178.00 stopni
- Kąt widzenia pionowy (V)
- 178.00 stopni
- Jasność matrycy
- 350 cd/m2
- Rozdzielczość maksymalna
- 2560 x 1440 (QHD)
- Wielkość plamki
- 0.273 mm
- Powłoka ekranu
- Antyodblaskowa (Anti-Glare)
- Obrót wokół własnej osi [Swivel]
- -180° / +180°
- Format obrazu
- 16:9
- Czas reakcji matrycy
- 4.000 ms
- Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz)
- 100
- Częstotliwość odchylania pionowego (Hz)
- 48-100
- Częstotliwość odchylania poziomego (KHz)
- 30-150
- Ilość wyświetlanych kolorów
- 1,07 B (10-bitowy)
- Zakrzywiony ekran
- Nie
- Złącza zewn.
- DisplayPort
HDMI x 2
Kensington Lock
USB 3.2 Gen 1 Type-A x 4
USB Type-B
Wyjście audio - Redukcja migotania [FlickerFree/Safe]
- Tak
- Ustawienie ekranu w pionie [Pivot]
- Tak
- Pobór energii (tryb czuwania)
- 0.30 W
- Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm)
- 714 x 627 x 299
- Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm)
- 714 x 423 x 61
- Waga z podstawą (kg)
- 9.58
- Normy spełniane przez monitor
- CB
CEC
CE Mark
EAC
EAC RoHS
EMF
EPEAT
ETL
Energy Star
FCC
ICES-003
MEPS
RoHS
TCO
TCO Edge
TUV/GS
TUV Ergo
TUV Rheinland Low Blue Light
UKCA - Nasycenie kolorów
- 102% (NTSC)
113% (sRGB) - Zgodność z technologią HDCP
- Tak
- Waga bez podstawy (kg)
- 6.78
- Obsługa Adaptive Sync
- Tak
- Redukcja niebieskiego światła [Low Blue Light]
- Tak
Specyficzne kody
- EAN13
- 8721038004397
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także