Samsung Monitor profesjonalny QB24C-T 24cali Matowy, Dotykowy 16h/7
Samsung Monitor profesjonalny QB24C-T 24cali Matowy, Dotykowy 16h/7 Samsung Monitor profesjonalny QB24C-T 24cali Matowy, Dotykowy 16h/7 to monitor interaktywny z matrycą ADS-IPS. Ekran dotykowy do prezentacji, nauczania i współpracy zespołowej.
Samsung Monitor profesjonalny QB24C-T 24cali Matowy, Dotykowy 16h/7
Samsung Monitor profesjonalny QB24C-T 24cali Matowy, Dotykowy 16h/7 to monitor interaktywny z matrycą ADS-IPS. Ekran dotykowy do prezentacji, nauczania i współpracy zespołowej.
Jakość obrazu i komfort pracy
Data Act: Samsung - TESAM%, RTSAM%, ATSAM%, UGSAM%, AVSAM%, TVSAM%, URSAM%, HWSAM%, HZSAM%, UPSAM%, ULSAM%, TLSAM%. Gniazda we/wy: 1 x 3,5 mm minijack, 1 x HDMI, 1 x USB 2.0, 1 x RJ-45 LAN, 1 x RS-232 (COM). Gwarancja: 36 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna. Informacje o gwarancji: 3lata door-to-door.
Złącza i wyposażenie
Gniazda we/wy: 1 x 3,5 mm minijack, 1 x HDMI, 1 x USB 2.0, 1 x RJ-45 LAN, 1 x RS-232 (COM).
Specyfikacja techniczna
| Bluetooth | Tak |
| Częstotliwość odświeżania | 148.5MHz |
| Częstotliwość pozioma max. | 84.5kHz |
| Częstotliwość pozioma min. | 56kHz |
| Data Act | Samsung - TESAM%, RTSAM%, ATSAM%, UGSAM%, AVSAM%, TVSAM%, URSAM%, HWSAM%, HZSAM%, UPSAM%, ULSAM%, TLSAM% |
| Ekran dotykowy | Tak |
| Gniazda we/wy | 1 x 3,5 mm minijack, 1 x HDMI, 1 x USB 2.0, 1 x RJ-45 LAN, 1 x RS-232 (COM) |
| Gwarancja | 36 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna |
| Głębokość | 34.6mm |
| Informacje o gwarancji | 3lata door-to-door |
| Kamera internetowa | Brak |
| Klasa energetyczna | Nie dotyczy |
| Kolor (wyliczeniowy) | Czarny |
| Kontrast dynamiczny | Mega Contrast |
| Kontrast statyczny | 1 000:1 |
| Model | QB24C-T |
| Pobór mocy | 38.5W |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu 2 | 23.8'' |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Szerokość | 547.9mm |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Typ matrycy | ADS-IPS |
| WiFi | Tak |
| Wysokość | 334.4mm |
Opis
- Kolor (wyliczeniowy)
- Czarny
- Uwaga
- CE+WEEE
- Gwarancja
- 36 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna
- Waga
- Model
- QB24C-T
- Przekątna ekranu 2
- 23.8''
- Typ matrycy
- ADS-IPS
- Powierzchnia matrycy
- Matowa
- Ekran dotykowy
- Tak
- Technologia podświetlania
- Diody LED
- Proporcje obrazu
- 16:9
- Rozdzielczość
- 1920 x 1080 (FHD 1080)
- Czas reakcji new
- Jasność
- Kontrast statyczny
- 1 000:1
- Kąt widzenia poziomy
- Kąt widzenia pionowy
- Gniazda we/wy
- 1 x 3,5 mm minijack
1 x HDMI
1 x RJ-45 LAN
1 x RS-232 (COM)
1 x USB 2.0 - Wbudowane głośniki
- Nie
- Wbudowany tuner TV
- Nie
- Kamera internetowa
- Brak
- Pivot
- Nie
- Certyfikaty
- EMC
FCC Class B - Standard VESA
- 100 x 100
- Pobór mocy
- 38.5W
- Klasa energetyczna
- Nie dotyczy
- Wysokość
- 334.4mm
- Szerokość
- 547.9mm
- Głębokość
- 34.6mm
- Kontrast dynamiczny
- Mega Contrast
- Częstotliwość pozioma min.
- 56kHz
- Częstotliwość pozioma max.
- 84.5kHz
- Częstotliwość pionowa min.
- Częstotliwość pionowa max.
- Zakrzywienie ekranu
- Informacje o gwarancji
- 3lata door-to-door
- Bluetooth
- Tak
- WiFi
- Tak
- Data Act
- Samsung - TESAM%, RTSAM%, ATSAM%, UGSAM%, AVSAM%, TVSAM%, URSAM%, HWSAM%, HZSAM%, UPSAM%, ULSAM%, TLSAM%
- Regulacja wysokości
- Nie
- Częstotliwość odświeżania
- 148.5MHz
Specyficzne kody
- EAN13
- 8806095303710
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także