Monitor interaktywny HIKVISION DS-D5C65RB/A 65" 4K (Android 13.0 EDLA)
5 531,00 zł
Brutto
Monitor interaktywny HIKVISION DS-D5C65RB/A 65" 4K (Android 13.0 EDLA) Monitor interaktywny HIKVISION DS-D5C65RB/A 65" 4K (Android 13.0 EDLA) to monitor interaktywny. Ekran dotykowy do prezentacji, nauczania i współpracy zespołowej.
Monitor interaktywny HIKVISION DS-D5C65RB/A 65" 4K (Android 13.0 EDLA)
Monitor interaktywny HIKVISION DS-D5C65RB/A 65" 4K (Android 13.0 EDLA) to monitor interaktywny. Ekran dotykowy do prezentacji, nauczania i współpracy zespołowej.
3840 x 2160
Rozdzielczość
VA
Typ matrycy
6.000 ms
Czas reakcji matrycy
60
Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz)
Specyfikacja techniczna
| Czas reakcji matrycy | 6.000 ms |
| Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz) | 60 |
| Dopuszczalna temperatura pracy | 0°C ~ 40°C |
| Format obrazu | 16:9 |
| Ilość punktów dotyku | Do 45 |
| Ilość wyświetlanych kolorów | 1,07 B (10-bitowy) |
| Jasność matrycy | 400 cd/m2 |
| Kąt widzenia | 178 stopni |
| Kontrast statyczny | 5000 :1 |
| Montaż VESA | 600 x 400 |
| Obszar wyświetlania obrazu (mm) | 1428,48 x 803,52 |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 |
| Rozmiar monitora | 65 cali |
| Technologia dotykowa | Podczerwień |
| Typ matrycy | VA |
| Waga brutto (kg) | 46.600 |
| Waga netto (kg) | 36.600 |
| Wbudowane głośniki | 2 x 15W + 25W |
| Wymiary opakowania (mm) | 1704 × 251 × 1073 |
| Wymiary zewnętrzne (mm) | 1491,9 × 82,3 × 895,1 |
| Zasilanie | AC 100 V~240 V |
| Złącza wejścia | RS-232, USB 2.0, USB 3.0 x4, USB-C x2, DisplayPort, Audio In, HDMI x3, VGA |
| Złącza wyjścia | HDMI Out, Audio Out, SPDIF |
DS-D5C65RB/A
3 Przedmioty
Opis
- Obsługiwane systemy operacyjne
- Android 13
- Typ matrycy
- VA
- Rozdzielczość
- 3840 x 2160
- Kontrast statyczny
- 5000 :1
- Wbudowane głośniki
- 2 x 15W + 25W
- Zawiera baterię / akumulator
- Nie
- Zasilanie
- AC 100 V~240 V
- Wymiary zewnętrzne (mm)
- 1491,9 × 82,3 × 895,1
- Waga netto (kg)
- 36.600
- Waga brutto (kg)
- 46.600
- Zawartość opakowania
- 3M touch USB cable, 3M HDMI cable (2.0), 1.5m power cable (European stand.)
Bluetooth remote control
Wall mount bracket, hook, user manual, touch writing pen, packing list - Montaż VESA
- 600 x 400
- Wymiary opakowania (mm)
- 1704 × 251 × 1073
- Jasność matrycy
- 400 cd/m2
- Format obrazu
- 16:9
- Czas reakcji matrycy
- 6.000 ms
- Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz)
- 60
- Ilość wyświetlanych kolorów
- 1,07 B (10-bitowy)
- Rozmiar monitora
- 65 cali
- Kąt widzenia
- 178 stopni
- Technologia dotykowa
- Podczerwień
- Ilość punktów dotyku
- Do 45
- Obszar wyświetlania obrazu (mm)
- 1428,48 x 803,52
- Złącza wejścia
- Audio In
DisplayPort
HDMI x3
RS-232
USB-C x2
USB 2.0
USB 3.0 x4
VGA - Złącza wyjścia
- Audio Out
HDMI Out
SPDIF - Dopuszczalna temperatura pracy
- 0°C ~ 40°C
Specyficzne kody
- EAN13
- 6942160466965
chat
Komentarze (0)
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także