Benq Monitor interaktywny 75 cali RE7504 NEW 64G 1200:1/TOUCH/HDMI/64GB
Benq Monitor interaktywny 75 cali RE7504 NEW 64G 1200:1/TOUCH/HDMI/64GB Benq Monitor interaktywny 75 cali RE7504 NEW 64G 1200:1/TOUCH/HDMI/64GB to monitor interaktywny z matrycą TFT IPS (IPS). Ekran dotykowy do prezentacji, nauczania i współpracy zespołowej.
Benq Monitor interaktywny 75 cali RE7504 NEW 64G 1200:1/TOUCH/HDMI/64GB
Benq Monitor interaktywny 75 cali RE7504 NEW 64G 1200:1/TOUCH/HDMI/64GB to monitor interaktywny z matrycą TFT IPS (IPS). Ekran dotykowy do prezentacji, nauczania i współpracy zespołowej.
Jakość obrazu i komfort pracy
Gniazda we/wy: 1 x 15-pin D-Sub, 1 x Audio out, 2 x USB 3.0, 2 x USB (Type C), 2 x USB 2.0, 2 x USB (Type B), 1 x RS-232 (COM), 4 x HDMI, 1 x SPDIF out, 2 x Audio in, 1 x Gniazdo karty MicroSD, 3 x RJ-45 LAN. Gwarancja: 24 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna. Rozdzielczość: 3840 x 2160 (4K/UHD).
Złącza i wyposażenie
Gniazda we/wy: 1 x 15-pin D-Sub, 1 x Audio out, 2 x USB 3.0, 2 x USB (Type C), 2 x USB 2.0, 2 x USB (Type B), 1 x RS-232 (COM), 4 x HDMI, 1 x SPDIF out, 2 x Audio in, 1 x Gniazdo karty MicroSD, 3 x RJ-45 LAN.
Specyfikacja techniczna
| Czas reakcji new | 8ms |
| Ekran dotykowy | Tak |
| Gniazda we/wy | 1 x 15-pin D-Sub, 1 x Audio out, 2 x USB 3.0, 2 x USB (Type C), 2 x USB 2.0, 2 x USB (Type B), 1 x RS-232 (COM), 4 x HDMI, 1 x SPDIF out, 2 x Audio in, 1 x Gniazdo karty MicroSD, 3 x RJ-45 LAN |
| Gwarancja | 24 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna |
| Głębokość | 87.7mm |
| Jasność | 450nits |
| Kamera internetowa | Brak |
| Kolor (wyliczeniowy) | Czarny, Szary |
| Kontrast dynamiczny | 30 000:1 |
| Kontrast statyczny | 1 200:1 |
| Model | RE7504 |
| Obszar widzialny w pionie | 927.9mm |
| Obszar widzialny w poziomie | 1649.7mm |
| Pobór mocy | 73.9W |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu 2 | 75'' |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 (4K/UHD) |
| Standard VESA | 800 x 400 |
| Szerokość | 1716.5mm |
| Typ matrycy | TFT IPS (IPS) |
| Waga | 50.2kg |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wysokość | 1041.6mm |
Opis
- Kolor (wyliczeniowy)
- Czarny
Szary - Uwaga
- CE+WEEE
- Gwarancja
- 24 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna
- Waga
- 50.2kg
- Model
- RE7504
- Przekątna ekranu 2
- 75''
- Typ matrycy
- TFT IPS (IPS)
- Powierzchnia matrycy
- Matowa
- Ekran dotykowy
- Tak
- Obszar widzialny w pionie
- 927.9mm
- Obszar widzialny w poziomie
- 1649.7mm
- Proporcje obrazu
- 16:9
- Rozdzielczość
- 3840 x 2160 (4K/UHD)
- Czas reakcji new
- 8ms
- Jasność
- 450nits
- Kontrast statyczny
- 1 200:1
- Gniazda we/wy
- 1 x 15-pin D-Sub
1 x Audio out
1 x Gniazdo karty MicroSD
1 x RS-232 (COM)
1 x SPDIF out
2 x Audio in
2 x USB (Type B)
2 x USB (Type C)
2 x USB 2.0
2 x USB 3.0
3 x RJ-45 LAN
4 x HDMI - Wbudowane głośniki
- Tak
- Wbudowany tuner TV
- Nie
- Kamera internetowa
- Brak
- Pivot
- Nie
- Certyfikaty
- Energy Star
- Standard VESA
- 800 x 400
- Pobór mocy
- 73.9W
- Wysokość
- 1041.6mm
- Szerokość
- 1716.5mm
- Głębokość
- 87.7mm
- Kontrast dynamiczny
- 30 000:1
- Bluetooth
- Nie
- WiFi
- Nie
- Regulacja wysokości
- Nie
Specyficzne kody
- EAN13
- 4718755093852
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także