IIYAMA Monitor 23.8 cala TW2424AS-B1 POJ.10PKT.24/7,ANDROID 12 z GMS,3H
IIYAMA Monitor 23.8 cala TW2424AS-B1 POJ.10PKT.24/7,ANDROID 12 z GMS,3H IIYAMA Monitor 23.8 cala TW2424AS-B1 POJ.10PKT.24/7,ANDROID 12 z GMS,3H to monitor interaktywny z matrycą TFT IPS (IPS). Ekran dotykowy do prezentacji, nauczania i współpracy zespołowej.
IIYAMA Monitor 23.8 cala TW2424AS-B1 POJ.10PKT.24/7,ANDROID 12 z GMS,3H
IIYAMA Monitor 23.8 cala TW2424AS-B1 POJ.10PKT.24/7,ANDROID 12 z GMS,3H to monitor interaktywny z matrycą TFT IPS (IPS). Ekran dotykowy do prezentacji, nauczania i współpracy zespołowej.
Jakość obrazu i komfort pracy
Akcesoria w zestawie: Kable: zasilający Instrukcje: skrócona instrukcja obsługi, instrukcja bezpieczeństwa Pozostałe: adapter AC Osłona na kable . Data Act: Iiyama - UPIIY%, ULIIY%, TLIIY%. Gniazda we/wy: 1 x HDMI, 1 x Audio out, 1 x Audio in, 1 x USB (Type C), 2 x USB 2.0, 1 x USB 3.2 Type-A Gen 1, 1 x RJ-45 LAN. Gwarancja: 36 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna.
Złącza i wyposażenie
Gniazda we/wy: 1 x HDMI, 1 x Audio out, 1 x Audio in, 1 x USB (Type C), 2 x USB 2.0, 1 x USB 3.2 Type-A Gen 1, 1 x RJ-45 LAN.
Specyfikacja techniczna
| Akcesoria w zestawie | Kable: zasilający Instrukcje: skrócona instrukcja obsługi, instrukcja bezpieczeństwa Pozostałe: adapter AC Osłona na kable |
| Bluetooth | Tak |
| Data Act | Iiyama - UPIIY%, ULIIY%, TLIIY% |
| Ekran dotykowy | Tak |
| Gniazda we/wy | 1 x HDMI, 1 x Audio out, 1 x Audio in, 1 x USB (Type C), 2 x USB 2.0, 1 x USB 3.2 Type-A Gen 1, 1 x RJ-45 LAN |
| Gwarancja | 36 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna |
| Głębokość z podstawą | 126mm |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Kamera internetowa | Brak |
| Kolor (wyliczeniowy) | Czarny |
| Kontrast statyczny | 1 000:1 |
| Model | ProLite TW2424AS-B1 |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu 2 | 23.8'' |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Szerokość | 549.5mm |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Typ matrycy | TFT IPS (IPS) |
| Waga z podstawą | 4.23kg |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| WiFi | Tak |
| Wysokość z podstawą | 336mm |
Opis
- Kolor (wyliczeniowy)
- Czarny
- Uwaga
- CE+WEEE
- Gwarancja
- 36 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna
- Model
- ProLite TW2424AS-B1
- Przekątna ekranu 2
- 23.8''
- Typ matrycy
- TFT IPS (IPS)
- Powierzchnia matrycy
- Matowa
- Ekran dotykowy
- Tak
- Technologia podświetlania
- Diody LED
- Obszar widzialny w pionie
- Obszar widzialny w poziomie
- Plamka matrycy
- Proporcje obrazu
- 16:9
- Rozdzielczość
- 1920 x 1080 (FHD 1080)
- Czas reakcji new
- Jasność
- Kontrast statyczny
- 1 000:1
- Kąt widzenia poziomy
- Kąt widzenia pionowy
- Ilość kolorów
- 16,7 mln
- Gniazda we/wy
- 1 x Audio in
1 x Audio out
1 x HDMI
1 x RJ-45 LAN
1 x USB (Type C)
1 x USB 3.2 Type-A Gen 1
2 x USB 2.0 - Wbudowane głośniki
- Tak
- Wbudowany tuner TV
- Nie
- Kamera internetowa
- Brak
- Pivot
- Nie
- Certyfikaty
- CE
EAC
ErP
REACH
RoHS
UKCA
WEEE - Standard VESA
- 100 x 100
- Pobór mocy
- Akcesoria w zestawie
- Kable: zasilający Instrukcje: skrócona instrukcja obsługi, instrukcja bezpieczeństwa Pozostałe: adapter AC Osłona na kable
- Szerokość
- 549.5mm
- Wysokość z podstawą
- 336mm
- Głębokość z podstawą
- 126mm
- Częstotliwość pozioma min.
- Częstotliwość pozioma max.
- Waga z podstawą
- 4.23kg
- Bluetooth
- Tak
- WiFi
- Tak
- Data Act
- Iiyama - UPIIY%, ULIIY%, TLIIY%
- Regulacja wysokości
- Nie
Specyficzne kody
- EAN13
- 4948570122943
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także