IIYAMA Monitor 86 cali TE8613A-B1AG INFRARED,40pkt,IPS,4K,7H,450cd/m2,
IIYAMA Monitor 86 cali TE8613A-B1AG INFRARED,40pkt,IPS,4K,7H,450cd/m2, IIYAMA Monitor 86 cali TE8613A-B1AG INFRARED,40pkt,IPS,4K,7H,450cd/m2, to monitor interaktywny z matrycą TFT IPS (IPS). Ekran dotykowy do prezentacji, nauczania i współpracy zespołowej.
IIYAMA Monitor 86 cali TE8613A-B1AG INFRARED,40pkt,IPS,4K,7H,450cd/m2,
IIYAMA Monitor 86 cali TE8613A-B1AG INFRARED,40pkt,IPS,4K,7H,450cd/m2, to monitor interaktywny z matrycą TFT IPS (IPS). Ekran dotykowy do prezentacji, nauczania i współpracy zespołowej.
Jakość obrazu i komfort pracy
Data Act: Iiyama - UPIIY%, ULIIY%, TLIIY%. Gniazda we/wy: 1 x DisplayPort, 2 x USB (Type C), 3 x HDMI, 4 x USB 3.2 Type-A Gen 1, 1 x RS-232 (COM), 2 x 3,5 mm minijack, 2 x RJ-45 LAN, 1 x SPDIF out. Gwarancja: 36 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna. Model: ProLite TE8613A-B1AG.
Złącza i wyposażenie
Gniazda we/wy: 1 x DisplayPort, 2 x USB (Type C), 3 x HDMI, 4 x USB 3.2 Type-A Gen 1, 1 x RS-232 (COM), 2 x 3,5 mm minijack, 2 x RJ-45 LAN, 1 x SPDIF out.
Specyfikacja techniczna
| Bluetooth | Tak |
| Czas reakcji new | 8ms |
| Data Act | Iiyama - UPIIY%, ULIIY%, TLIIY% |
| Ekran dotykowy | Tak |
| Gniazda we/wy | 1 x DisplayPort, 2 x USB (Type C), 3 x HDMI, 4 x USB 3.2 Type-A Gen 1, 1 x RS-232 (COM), 2 x 3,5 mm minijack, 2 x RJ-45 LAN, 1 x SPDIF out |
| Gwarancja | 36 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna |
| Głębokość | 87mm |
| Ilość kolorów | 1,07 mld |
| Jasność | 450cd/m² |
| Kamera internetowa | Brak |
| Klasa energetyczna | G |
| Kolor (wyliczeniowy) | Czarny |
| Kontrast statyczny | 1 200:1 |
| Model | ProLite TE8613A-B1AG |
| Obszar widzialny w pionie | 1066mm |
| Obszar widzialny w poziomie | 1895mm |
| Plamka matrycy | 0.493mm |
| Pobór mocy | 282W |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu 2 | 85,6'' |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 (4K/UHD) |
| Standard VESA | 800 x 600 |
| Szerokość | 1955.6mm |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Typ matrycy | TFT IPS (IPS) |
| Waga | 66.8kg |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| WiFi | Tak |
| Wysokość | 1154mm |
Opis
- Kolor (wyliczeniowy)
- Czarny
- Uwaga
- CE+WEEE
- Gwarancja
- 36 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna
- Waga
- 66.8kg
- Model
- ProLite TE8613A-B1AG
- Etykieta energetyczna
- Przekątna ekranu 2
- 85,6''
- Typ matrycy
- TFT IPS (IPS)
- Powierzchnia matrycy
- Matowa
- Ekran dotykowy
- Tak
- Technologia podświetlania
- Diody LED
- Obszar widzialny w pionie
- 1066mm
- Obszar widzialny w poziomie
- 1895mm
- Plamka matrycy
- 0.493mm
- Proporcje obrazu
- 16:9
- Rozdzielczość
- 3840 x 2160 (4K/UHD)
- Czas reakcji new
- 8ms
- Jasność
- 450cd/m²
- Kontrast statyczny
- 1 200:1
- Kąt widzenia poziomy
- Kąt widzenia pionowy
- Ilość kolorów
- 1,07 mld
- Gniazda we/wy
- 1 x DisplayPort
1 x RS-232 (COM)
1 x SPDIF out
2 x 3,5 mm minijack
2 x RJ-45 LAN
2 x USB (Type C)
3 x HDMI
4 x USB 3.2 Type-A Gen 1 - Wbudowane głośniki
- Tak
- Wbudowany tuner TV
- Nie
- Kamera internetowa
- Brak
- Pivot
- Nie
- Certyfikaty
- CB
CE
EAC
EPA
EPEAT
ErP
REACH
RoHS
TUV
WEEE - Standard VESA
- 800 x 600
- Pobór mocy
- 282W
- Klasa energetyczna
- G
- Wysokość
- 1154mm
- Szerokość
- 1955.6mm
- Głębokość
- 87mm
- Bluetooth
- Tak
- WiFi
- Tak
- Data Act
- Iiyama - UPIIY%, ULIIY%, TLIIY%
- Regulacja wysokości
- Nie
Specyficzne kody
- EAN13
- 4948570124824
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także