Monitor interaktywny Dahua DHI-LPH65-MC480-U 65" 4K (Android 13.0 upg. 14.0
Monitor interaktywny Dahua DHI-LPH65-MC480-U 65" 4K (Android 13.0 upg. 14.0 Monitor interaktywny Dahua DHI-LPH65-MC480-U 65" 4K (Android 13.0 upg. 14.0 to monitor interaktywny. Ekran dotykowy do prezentacji, nauczania i współpracy zespołowej.
Monitor interaktywny Dahua DHI-LPH65-MC480-U 65" 4K (Android 13.0 upg. 14.0
Monitor interaktywny Dahua DHI-LPH65-MC480-U 65" 4K (Android 13.0 upg. 14.0 to monitor interaktywny. Ekran dotykowy do prezentacji, nauczania i współpracy zespołowej.
Jakość obrazu i komfort pracy
Ilość wyświetlanych kolorów: 1,07 B (8 bit + FRC). Rodzaj szkła: Anti-glare tempered glass. Wbudowane głośniki: 2 x 8W + 2 x 18W. Wymiary opakowania (mm): 1628 x 208 x 1014.
Złącza i wyposażenie
Zawartość opakowania: Pilot zdalnego sterowania, Uchwyt ścienny, Rysik x2, Opakowanie śrub do montażu ściennego, Przewód zasilający, Moduł Wi-Fi.
Specyfikacja techniczna
| Czas reakcji matrycy | 6.500 ms |
| Dopuszczalna temperatura pracy | 0 °C do +40 °C |
| Ilość punktów dotyku | Do 50 |
| Ilość wyświetlanych kolorów | 1,07 B (8 bit + FRC) |
| Jasność matrycy | 400 cd/m2 |
| Kąt widzenia | 178 stopni |
| Montaż VESA | 600 x 400 |
| Rodzaj szkła | Anti-glare tempered glass |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 |
| Rozmiar monitora | 65 cali |
| Technologia dotykowa | Podczerwień |
| Waga brutto (kg) | 46.500 |
| Waga netto (kg) | 36.550 |
| Wbudowane głośniki | 2 x 8W + 2 x 18W |
| Wymiary opakowania (mm) | 1628 x 208 x 1014 |
| Wymiary zewnętrzne (mm) | 1488,4 x 915,3 x 86,2 |
| Zasilanie | 100-240 V AC, 50/60 Hz, 4,5A |
| Żywotność (godz.) | 50000 |
| Złącza wejścia | RJ-45, RS-232, USB 2.0, USB 3.0 x4, USB-C x2, USB (typ B) x3, HDMI x4, DisplayPort, Audio In |
| Złącza wyjścia | HDMI Out, Audio Out, USB-C, RJ-45 Out, SPDIF |
Opis
- Obsługiwane systemy operacyjne
- Android 13
- Rozdzielczość
- 3840 x 2160
- Wbudowane głośniki
- 2 x 8W + 2 x 18W
- Certyfikaty
- Certyfikat CE, Energy Star, EDLA
- Zawiera baterię / akumulator
- Nie
- Zasilanie
- 100-240 V AC, 50/60 Hz, 4,5A
- Wymiary zewnętrzne (mm)
- 1488,4 x 915,3 x 86,2
- Waga netto (kg)
- 36.550
- Waga brutto (kg)
- 46.500
- Zawartość opakowania
- Moduł Wi-Fi
Opakowanie śrub do montażu ściennego
Pilot zdalnego sterowania
Przewód zasilający
Rysik x2
Uchwyt ścienny - Żywotność (godz.)
- 50000
- Montaż VESA
- 600 x 400
- Wymiary opakowania (mm)
- 1628 x 208 x 1014
- Jasność matrycy
- 400 cd/m2
- Czas reakcji matrycy
- 6.500 ms
- Ilość wyświetlanych kolorów
- 1,07 B (8 bit + FRC)
- Rozmiar monitora
- 65 cali
- Kąt widzenia
- 178 stopni
- Technologia dotykowa
- Podczerwień
- Ilość punktów dotyku
- Do 50
- Złącza wejścia
- Audio In
DisplayPort
HDMI x4
RJ-45
RS-232
USB (typ B) x3
USB-C x2
USB 2.0
USB 3.0 x4 - Złącza wyjścia
- Audio Out
HDMI Out
RJ-45 Out
SPDIF
USB-C - Rodzaj szkła
- Anti-glare tempered glass
- Dopuszczalna temperatura pracy
- 0 °C do +40 °C
Specyficzne kody
- EAN13
- 6939554913754
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także