IIYAMA Monitor 21.5 cala ProLite TW2223AS-B3P POJ.10PKT.24/7,ANDROID14, 450
IIYAMA Monitor 21.5 cala ProLite TW2223AS-B3P POJ.10PKT.24/7,ANDROID14, 450 IIYAMA Monitor 21.5 cala ProLite TW2223AS-B3P POJ.10PKT.24/7,ANDROID14, 450 to monitor interaktywny z matrycą TFT IPS (IPS). Ekran dotykowy do prezentacji, nauczania i współpracy zespołowej.
IIYAMA Monitor 21.5 cala ProLite TW2223AS-B3P POJ.10PKT.24/7,ANDROID14, 450
IIYAMA Monitor 21.5 cala ProLite TW2223AS-B3P POJ.10PKT.24/7,ANDROID14, 450 to monitor interaktywny z matrycą TFT IPS (IPS). Ekran dotykowy do prezentacji, nauczania i współpracy zespołowej.
Jakość obrazu i komfort pracy
Data Act: Iiyama - UPIIY%, ULIIY%, TLIIY%. Gniazda we/wy: 1 x 3,5 mm minijack, 1 x USB (Type C), 2 x USB 2.0, 1 x USB 3.2 Type-A Gen 1, 1 x RJ-45 LAN. Gwarancja: 36 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna. Model: ProLite TW2223AS-B3P.
Złącza i wyposażenie
Gniazda we/wy: 1 x 3,5 mm minijack, 1 x USB (Type C), 2 x USB 2.0, 1 x USB 3.2 Type-A Gen 1, 1 x RJ-45 LAN.
Specyfikacja techniczna
| Bluetooth | Tak |
| Czas reakcji new | 14ms |
| Częstotliwość pozioma max. | 83kHz |
| Częstotliwość pozioma min. | 31kHz |
| Data Act | Iiyama - UPIIY%, ULIIY%, TLIIY% |
| Ekran dotykowy | Tak |
| Gniazda we/wy | 1 x 3,5 mm minijack, 1 x USB (Type C), 2 x USB 2.0, 1 x USB 3.2 Type-A Gen 1, 1 x RJ-45 LAN |
| Gwarancja | 36 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna |
| Głębokość | 32mm |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Jasność | 450cd/m² |
| Kamera internetowa | Brak |
| Kąt widzenia pionowy | 178° |
| Kąt widzenia poziomy | 178° |
| Klasa energetyczna | Nie dotyczy |
| Kolor (wyliczeniowy) | Czarny |
| Kontrast statyczny | 1 500:1 |
| Model | ProLite TW2223AS-B3P |
| Obszar widzialny w pionie | 267.8mm |
| Obszar widzialny w poziomie | 476.1mm |
| Plamka matrycy | 0.248mm |
| Pobór mocy | 15.4W |
| Powierzchnia matrycy | Błyszcząca |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu 2 | 21.5'' |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Szerokość | 504.5mm |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Typ matrycy | TFT IPS (IPS) |
| Waga | 3.64kg |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| WiFi | Tak |
| Wysokość | 302mm |
Opis
- Kolor (wyliczeniowy)
- Czarny
- Uwaga
- CE+WEEE
- Gwarancja
- 36 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna
- Waga
- 3.64kg
- Model
- ProLite TW2223AS-B3P
- Przekątna ekranu 2
- 21.5''
- Typ matrycy
- TFT IPS (IPS)
- Powierzchnia matrycy
- Błyszcząca
- Ekran dotykowy
- Tak
- Technologia podświetlania
- Diody LED
- Obszar widzialny w pionie
- 267.8mm
- Obszar widzialny w poziomie
- 476.1mm
- Plamka matrycy
- 0.248mm
- Proporcje obrazu
- 16:9
- Rozdzielczość
- 1920 x 1080 (FHD 1080)
- Czas reakcji new
- 14ms
- Jasność
- 450cd/m²
- Kontrast statyczny
- 1 500:1
- Kąt widzenia poziomy
- 178°
- Kąt widzenia pionowy
- 178°
- Ilość kolorów
- 16,7 mln
- Gniazda we/wy
- 1 x 3,5 mm minijack
1 x RJ-45 LAN
1 x USB (Type C)
1 x USB 3.2 Type-A Gen 1
2 x USB 2.0 - Wbudowane głośniki
- Tak
- Wbudowany tuner TV
- Nie
- Kamera internetowa
- Brak
- Pivot
- Nie
- Certyfikaty
- CE
EAC
ErP
REACH
RoHS
UKCA
WEEE - Standard VESA
- 100 x 100
- Pobór mocy
- 15.4W
- Klasa energetyczna
- Nie dotyczy
- Wysokość
- 302mm
- Szerokość
- 504.5mm
- Głębokość
- 32mm
- Częstotliwość pozioma min.
- 31kHz
- Częstotliwość pozioma max.
- 83kHz
- Bluetooth
- Tak
- WiFi
- Tak
- Data Act
- Iiyama - UPIIY%, ULIIY%, TLIIY%
- Regulacja wysokości
- Nie
- Kensington Security Slot
- Nie
- Swivel (obrót lewo/prawo)
- Nie
- Tilt (pochylenie)
- Nie
Specyficzne kody
- EAN13
- 4948570127160
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także