Samsung Monitor wielkoformatowy 65 cali WA65F LH65WAFWLGCXEN
Samsung Monitor wielkoformatowy 65 cali WA65F LH65WAFWLGCXEN Samsung Monitor wielkoformatowy 65 cali WA65F LH65WAFWLGCXEN to monitor interaktywny z matrycą TFT IPS (IPS). Ekran dotykowy do prezentacji, nauczania i współpracy zespołowej.
Samsung Monitor wielkoformatowy 65 cali WA65F LH65WAFWLGCXEN
Samsung Monitor wielkoformatowy 65 cali WA65F LH65WAFWLGCXEN to monitor interaktywny z matrycą TFT IPS (IPS). Ekran dotykowy do prezentacji, nauczania i współpracy zespołowej.
Jakość obrazu i komfort pracy
Data Act: Samsung - TESAM%, RTSAM%, ATSAM%, UGSAM%, AVSAM%, TVSAM%, URSAM%, HWSAM%, HZSAM%, UPSAM%, ULSAM%, TLSAM%. Gniazda we/wy: 2 x HDMI, 1 x 3,5 mm minijack, 2 x USB 2.0, 1 x RJ-45 LAN, 1 x RS-232 (COM). Gwarancja: 24 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna. Rozdzielczość: 3840 x 2160 (4K/UHD).
Złącza i wyposażenie
Gniazda we/wy: 2 x HDMI, 1 x 3,5 mm minijack, 2 x USB 2.0, 1 x RJ-45 LAN, 1 x RS-232 (COM).
Specyfikacja techniczna
| Bluetooth | Tak |
| Data Act | Samsung - TESAM%, RTSAM%, ATSAM%, UGSAM%, AVSAM%, TVSAM%, URSAM%, HWSAM%, HZSAM%, UPSAM%, ULSAM%, TLSAM% |
| Ekran dotykowy | Tak |
| Gniazda we/wy | 2 x HDMI, 1 x 3,5 mm minijack, 2 x USB 2.0, 1 x RJ-45 LAN, 1 x RS-232 (COM) |
| Gwarancja | 24 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna |
| Kamera internetowa | Brak |
| Klasa energetyczna | Nie dotyczy |
| Kolor (wyliczeniowy) | Czarny |
| Kontrast statyczny | 1 200:1 |
| Model | WA65F |
| Pobór mocy | 409W |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Przekątna ekranu 2 | 65'' |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 (4K/UHD) |
| Standard VESA | 600 x 400 |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Typ matrycy | TFT IPS (IPS) |
| Waga | 36.2kg |
| WiFi | Tak |
| Wysokość | 897.5mm |
Opis
- Kolor (wyliczeniowy)
- Czarny
- Uwaga
- CE+WEEE
- Gwarancja
- 24 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna
- Waga
- 36.2kg
- Model
- WA65F
- Przekątna ekranu 2
- 65''
- Typ matrycy
- TFT IPS (IPS)
- Powierzchnia matrycy
- Matowa
- Ekran dotykowy
- Tak
- Technologia podświetlania
- Diody LED
- Rozdzielczość
- 3840 x 2160 (4K/UHD)
- Czas reakcji new
- Jasność
- Kontrast statyczny
- 1 200:1
- Kąt widzenia poziomy
- Kąt widzenia pionowy
- Gniazda we/wy
- 1 x 3,5 mm minijack
1 x RJ-45 LAN
1 x RS-232 (COM)
2 x HDMI
2 x USB 2.0 - Wbudowane głośniki
- Nie
- Wbudowany tuner TV
- Nie
- Kamera internetowa
- Brak
- Pivot
- Nie
- Certyfikaty
- EMC
- Standard VESA
- 600 x 400
- Pobór mocy
- 409W
- Klasa energetyczna
- Nie dotyczy
- Wysokość
- 897.5mm
- Szerokość
- Głębokość
- Częstotliwość pozioma max.
- Częstotliwość pionowa max.
- Zakrzywienie ekranu
- Bluetooth
- Tak
- WiFi
- Tak
- Data Act
- Samsung - TESAM%, RTSAM%, ATSAM%, UGSAM%, AVSAM%, TVSAM%, URSAM%, HWSAM%, HZSAM%, UPSAM%, ULSAM%, TLSAM%
- Regulacja wysokości
- Nie
- Częstotliwość odświeżania
Specyficzne kody
- EAN13
- 8806095981819
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także