Monitor interaktywny ViewSonic ViewBoard IFP6551 65" 4K (Android 14.0,EDLA)
Monitor interaktywny ViewSonic ViewBoard IFP6551 65" 4K (Android 14.0,EDLA) Monitor interaktywny ViewSonic ViewBoard IFP6551 65" 4K (Android 14.0,EDLA) to monitor interaktywny marki VIEWSONIC EUROPE z matrycą TFT. Ekran dotykowy do prezentacji, nauczania i współpracy zespołowej.
Monitor interaktywny ViewSonic ViewBoard IFP6551 65" 4K (Android 14.0,EDLA)
Monitor interaktywny ViewSonic ViewBoard IFP6551 65" 4K (Android 14.0,EDLA) to monitor interaktywny marki VIEWSONIC EUROPE z matrycą TFT. Ekran dotykowy do prezentacji, nauczania i współpracy zespołowej.
Jakość obrazu i komfort pracy
Ilość wyświetlanych kolorów: 1,07 B (8 bit + FRC). Rodzaj szkła: Hardness: 9H, AG+AF. Wbudowane głośniki: 2 x 25W + niskotonowy 1 x 20W. Wymiary opakowania (mm): 1628 x 1020 x 185.
Złącza i wyposażenie
Zawartość opakowania: Quick start guide, USB Touch cable x1 3 meters, Touch pen (Passive pen) x 2, RS232 adapter x1, Clamp x 5, Camera Plate x1, Screw x 8 (camera 2+2, wall mount 4), HDMI cable x1 3meters, (HDMI LA certified), Remote controller x1, AAA battery x2, Compliance statement, Warranty card (only for VSCN), Power Cord x1 3 meters, USB Type-C cable x1 1.8 meters.
Specyfikacja techniczna
| Czas reakcji matrycy | 6.500 ms |
| Dopuszczalna temperatura pracy | 0°C ~ 40°C |
| Format obrazu | 16:9 |
| Ilość punktów dotyku | Do 50 |
| Ilość wyświetlanych kolorów | 1,07 B (8 bit + FRC) |
| Jasność matrycy | 400 cd/m2 |
| Kąt widzenia | 178 stopni |
| Kontrast statyczny | 1200 :1 |
| Montaż VESA | 600 x 400 |
| Rodzaj szkła | Hardness: 9H, AG+AF |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 |
| Rozmiar monitora | 65 cali |
| Typ matrycy | TFT |
| Waga brutto (kg) | 42.310 |
| Waga netto (kg) | 34.540 |
| Wbudowane głośniki | 2 x 25W + niskotonowy 1 x 20W |
| Wymiary opakowania (mm) | 1628 x 1020 x 185 |
| Wymiary zewnętrzne (mm) | 1488,4 x 914,2 x 85,3 |
| Zasilanie | AC 100 V~240 V |
| Żywotność (godz.) | 50000 |
| Złącza wejścia | USB (typ B) x2, RS-232, USB 2.0, USB 3.0 x4, HDMI x4, DisplayPort, Audio In, OPS, RJ-45 x2, RGB, SD Card slot, WiFi module slot, USB-C x3 |
| Złącza wyjścia | HDMI Out, Audio Out, SPDIF |
Opis
- Obsługiwane systemy operacyjne
- Android 14 EDLA
- Typ matrycy
- TFT
- Rozdzielczość
- 3840 x 2160
- Kontrast statyczny
- 1200 :1
- Wbudowane głośniki
- 2 x 25W + niskotonowy 1 x 20W
- Certyfikaty
- ErP-Eco, REACH, SCIP, WEEE, TPCH , Packing waste, CA65, PAIA
LBL( Low Blue Light Certification), Flicker Free, Green BOM, RoHS,
UkrSEPRO, EPEAT, Mexico NOM , Mexico Energy, UKCA, UK-EEL, BSMI, BIS,
cTUVus, FCC/ICES003, Energy Star 8.0, EMC/CE, CB/LVD, GOST-R/EAC, - Zawiera baterię / akumulator
- Nie
- Gwarancja producenta [mies.]
- 60
- Zasilanie
- AC 100 V~240 V
- Wymiary zewnętrzne (mm)
- 1488,4 x 914,2 x 85,3
- Waga netto (kg)
- 34.540
- Waga brutto (kg)
- 42.310
- Zawartość opakowania
- AAA battery x2
Camera Plate x1
Clamp x 5
Compliance statement
HDMI cable x1 3meters, (HDMI LA certified)
Power Cord x1 3 meters
Quick start guide
RS232 adapter x1
Remote controller x1
Screw x 8 (camera 2+2, wall mount 4)
Touch pen (Passive pen) x 2
USB Touch cable x1 3 meters
USB Type-C cable x1 1.8 meters
Warranty card (only for VSCN) - Żywotność (godz.)
- 50000
- Montaż VESA
- 600 x 400
- Wymiary opakowania (mm)
- 1628 x 1020 x 185
- Dołączone oprogramowanie
- (wbudowane w opcjonalny komputer slot-in)
Launcher ViewSonic: Tak
Podstawowe narzędzie do adnotacji: myViewBoard
Prezentacja bezprzewodowa: AirSync
Profesjonalne narzędzie do adnotacji: myViewBoard dla Windows
Zarządzanie urządzeniem: Manager - Jasność matrycy
- 400 cd/m2
- Format obrazu
- 16:9
- Czas reakcji matrycy
- 6.500 ms
- Ilość wyświetlanych kolorów
- 1,07 B (8 bit + FRC)
- Rozmiar monitora
- 65 cali
- Kąt widzenia
- 178 stopni
- Ilość punktów dotyku
- Do 50
- Złącza wejścia
- Audio In
DisplayPort
HDMI x4
OPS
RGB
RJ-45 x2
RS-232
SD Card slot
USB (typ B) x2
USB-C x3
USB 2.0
USB 3.0 x4
WiFi module slot - Złącza wyjścia
- Audio Out
HDMI Out
SPDIF - Rodzaj szkła
- Hardness: 9H, AG+AF
- Dopuszczalna temperatura pracy
- 0°C ~ 40°C
Specyficzne kody
- EAN13
- 0766907000702
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także