Optoma Monitor interaktywny 65 cali IFPD 3653RK H1F0H06BW101
Optoma Monitor interaktywny 65 cali IFPD 3653RK H1F0H06BW101 Optoma Monitor interaktywny 65 cali IFPD 3653RK H1F0H06BW101 to monitor interaktywny. Ekran dotykowy do prezentacji, nauczania i współpracy zespołowej.
Optoma Monitor interaktywny 65 cali IFPD 3653RK H1F0H06BW101
Optoma Monitor interaktywny 65 cali IFPD 3653RK H1F0H06BW101 to monitor interaktywny. Ekran dotykowy do prezentacji, nauczania i współpracy zespołowej.
Jakość obrazu i komfort pracy
Akcesoria w zestawie: Kabel zasilający 3m (wtyczki EU, US, oraz UK) Kabel HDMI 3m Kabel USB-C 2m Interaktywny pisak (2 szt.) Baterie QSG . Gniazda we/wy: 1 x DisplayPort, 1 x 15-pin D-Sub, 2 x USB (Type C), 4 x USB 3.0, 2 x USB (Type B), 1 x USB 2.0, 1 x RS-232 (COM), 2 x 3,5 mm minijack, 2 x RJ-45 LAN, 4 x HDMI, 1 x SPDIF out. Gwarancja: 36 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna. Rozdzielczość: 3840 x 2160 (4K/UHD).
Złącza i wyposażenie
Gniazda we/wy: 1 x DisplayPort, 1 x 15-pin D-Sub, 2 x USB (Type C), 4 x USB 3.0, 2 x USB (Type B), 1 x USB 2.0, 1 x RS-232 (COM), 2 x 3,5 mm minijack, 2 x RJ-45 LAN, 4 x HDMI, 1 x SPDIF out.
Specyfikacja techniczna
| Akcesoria w zestawie | Kabel zasilający 3m (wtyczki EU, US, oraz UK) Kabel HDMI 3m Kabel USB-C 2m Interaktywny pisak (2 szt.) Baterie QSG |
| Bluetooth | Tak |
| Czas reakcji new | 6ms |
| Ekran dotykowy | Tak |
| Gniazda we/wy | 1 x DisplayPort, 1 x 15-pin D-Sub, 2 x USB (Type C), 4 x USB 3.0, 2 x USB (Type B), 1 x USB 2.0, 1 x RS-232 (COM), 2 x 3,5 mm minijack, 2 x RJ-45 LAN, 4 x HDMI, 1 x SPDIF out |
| Gwarancja | 36 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna |
| Głębokość | 111mm |
| Ilość kolorów | 1,07 mld |
| Jasność | 450cd/m² |
| Kamera internetowa | Brak |
| Klasa energetyczna | Nie dotyczy |
| Kolor (wyliczeniowy) | Czarny |
| Kontrast statyczny | 5 000:1 |
| Model | 3653RK |
| Pobór mocy | 141.9W |
| Przekątna ekranu 2 | 65'' |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 (4K/UHD) |
| Standard VESA | 600 x 400 |
| Szerokość | 1483mm |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Waga | 34.5kg |
| WiFi | Tak |
| Wysokość | 902mm |
Opis
- Kolor (wyliczeniowy)
- Czarny
- Uwaga
- CE+WEEE
- Gwarancja
- 36 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna
- Waga
- 34.5kg
- Model
- 3653RK
- Przekątna ekranu 2
- 65''
- Ekran dotykowy
- Tak
- Technologia podświetlania
- Diody LED
- Rozdzielczość
- 3840 x 2160 (4K/UHD)
- Czas reakcji new
- 6ms
- Jasność
- 450cd/m²
- Kontrast statyczny
- 5 000:1
- Kąt widzenia poziomy
- Kąt widzenia pionowy
- Ilość kolorów
- 1,07 mld
- Gniazda we/wy
- 1 x 15-pin D-Sub
1 x DisplayPort
1 x RS-232 (COM)
1 x SPDIF out
1 x USB 2.0
2 x 3,5 mm minijack
2 x RJ-45 LAN
2 x USB (Type B)
2 x USB (Type C)
4 x HDMI
4 x USB 3.0 - Wbudowane głośniki
- Nie
- Wbudowany tuner TV
- Nie
- Kamera internetowa
- Brak
- Pivot
- Nie
- Standard VESA
- 600 x 400
- Pobór mocy
- 141.9W
- Klasa energetyczna
- Nie dotyczy
- Akcesoria w zestawie
- Kabel zasilający 3m (wtyczki EU, US, oraz UK) Kabel HDMI 3m Kabel USB-C 2m Interaktywny pisak (2 szt.) Baterie QSG
- Wysokość
- 902mm
- Szerokość
- 1483mm
- Głębokość
- 111mm
- Bluetooth
- Tak
- WiFi
- Tak
- Regulacja wysokości
- Nie
- Kensington Security Slot
- Nie
Specyficzne kody
- EAN13
- 5055387668737
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także