Optoma Monitor wielkoformatowy 55 cali N3551K matowy
Optoma Monitor wielkoformatowy 55 cali N3551K matowy Optoma Monitor wielkoformatowy 55 cali N3551K matowy to monitor interaktywny. Ekran dotykowy do prezentacji, nauczania i współpracy zespołowej. 3840 x 2160 (4K/UHD).
Optoma Monitor wielkoformatowy 55 cali N3551K matowy
Optoma Monitor wielkoformatowy 55 cali N3551K matowy to monitor interaktywny. Ekran dotykowy do prezentacji, nauczania i współpracy zespołowej.
Jakość obrazu i komfort pracy
Akcesoria opcjonalne: Opcjonalny moduł SI07B, w specjalnej cenie 10 Euro Bluetooth 5.0 2.4G/5Ghz dwuzakresowy, obsługa WiFi 6 . Gniazda we/wy: 3 x HDMI, 1 x USB (Type C), 1 x USB 2.0, 1 x RJ-45 LAN, 1 x RS-232 (COM), 2 x 3,5 mm minijack, 1 x USB 3.0, 1 x SPDIF out. Gwarancja: 36 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna. Rozdzielczość: 3840 x 2160 (4K/UHD).
Złącza i wyposażenie
Gniazda we/wy: 3 x HDMI, 1 x USB (Type C), 1 x USB 2.0, 1 x RJ-45 LAN, 1 x RS-232 (COM), 2 x 3,5 mm minijack, 1 x USB 3.0, 1 x SPDIF out.
Specyfikacja techniczna
| Akcesoria opcjonalne | Opcjonalny moduł SI07B, w specjalnej cenie 10 Euro Bluetooth 5.0 2.4G/5Ghz dwuzakresowy, obsługa WiFi 6 |
| Bluetooth | Opcja |
| Czas reakcji new | 6ms |
| Gniazda we/wy | 3 x HDMI, 1 x USB (Type C), 1 x USB 2.0, 1 x RJ-45 LAN, 1 x RS-232 (COM), 2 x 3,5 mm minijack, 1 x USB 3.0, 1 x SPDIF out |
| Gwarancja | 36 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna |
| Głębokość | 71.4mm |
| Ilość kolorów | 1,07 mld |
| Jasność | 450cd/m² |
| Kamera internetowa | Brak |
| Klasa energetyczna | Nie dotyczy |
| Kolor (wyliczeniowy) | Czarny |
| Kontrast dynamiczny | 5 000:1 |
| Kontrast statyczny | 4 000:1 |
| Model | N3551K |
| Pobór mocy | 150W |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Przekątna ekranu 2 | 55'' |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 (4K/UHD) |
| Standard VESA | 400 x 200 |
| Szerokość | 1233mm |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Waga | 13.4kg |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| WiFi | Opcja |
| Wysokość | 703.5mm |
Opis
- Kolor (wyliczeniowy)
- Czarny
- Uwaga
- CE+WEEE
- Gwarancja
- 36 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna
- Waga
- 13.4kg
- Model
- N3551K
- Przekątna ekranu 2
- 55''
- Powierzchnia matrycy
- Matowa
- Ekran dotykowy
- Nie
- Technologia podświetlania
- Diody LED
- Rozdzielczość
- 3840 x 2160 (4K/UHD)
- Czas reakcji new
- 6ms
- Jasność
- 450cd/m²
- Kontrast statyczny
- 4 000:1
- Kąt widzenia poziomy
- Kąt widzenia pionowy
- Ilość kolorów
- 1,07 mld
- Gniazda we/wy
- 1 x RJ-45 LAN
1 x RS-232 (COM)
1 x SPDIF out
1 x USB (Type C)
1 x USB 2.0
1 x USB 3.0
2 x 3,5 mm minijack
3 x HDMI - Wbudowane głośniki
- Tak
- Wbudowany tuner TV
- Nie
- Kamera internetowa
- Brak
- Pivot
- Nie
- Standard VESA
- 400 x 200
- Pobór mocy
- 150W
- Klasa energetyczna
- Nie dotyczy
- Wysokość
- 703.5mm
- Szerokość
- 1233mm
- Głębokość
- 71.4mm
- Kontrast dynamiczny
- 5 000:1
- Bluetooth
- Opcja
- WiFi
- Opcja
- Regulacja wysokości
- Nie
- Akcesoria opcjonalne
- Opcjonalny moduł SI07B, w specjalnej cenie 10 Euro Bluetooth 5.0 2.4G/5Ghz dwuzakresowy, obsługa WiFi 6
Specyficzne kody
- EAN13
- 5055387667495
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także