Monitor interaktywny HIKVISION DS-D5C65RB/B2L 65" 4K (Android 14, EDLA) z
Monitor interaktywny HIKVISION DS-D5C65RB/B2L 65" 4K (Android 14, EDLA) z Monitor interaktywny HIKVISION DS-D5C65RB/B2L 65" 4K (Android 14, EDLA) z to monitor interaktywny z matrycą VA. Ekran dotykowy do prezentacji, nauczania i współpracy zespołowej.
Monitor interaktywny HIKVISION DS-D5C65RB/B2L 65" 4K (Android 14, EDLA) z
Monitor interaktywny HIKVISION DS-D5C65RB/B2L 65" 4K (Android 14, EDLA) z to monitor interaktywny z matrycą VA. Ekran dotykowy do prezentacji, nauczania i współpracy zespołowej.
Jakość obrazu i komfort pracy
Ilość wyświetlanych kolorów: 1,07 B (10-bitowy). Obszar wyświetlania obrazu (mm): 1428,48 x 803,52. Wbudowane głośniki: 2 x 20W + niskotonowy 1 x 25W. Wymiary opakowania (mm): 1662 x 1062 x 223.
Złącza i wyposażenie
Zawartość opakowania: Uchwyt ścienny, haczyk, instrukcja obsługi, pisak dotykowy, Kabel USB dotykowy (3m), kabel HDMI 2.0 (3,5m), pilot, ściereczka do ekranu.
Specyfikacja techniczna
| Czas reakcji matrycy | 5.000 ms |
| Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz) | 60 |
| Dopuszczalna temperatura pracy | 0°C ~ 40°C |
| Format obrazu | 16:9 |
| Ilość punktów dotyku | Do 50 |
| Ilość wyświetlanych kolorów | 1,07 B (10-bitowy) |
| Jasność matrycy | 480 cd/m2 |
| Kąt widzenia | 178 stopni |
| Kontrast statyczny | 5000 :1 |
| Montaż VESA | 600 x 400 |
| Obszar wyświetlania obrazu (mm) | 1428,48 x 803,52 |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 |
| Rozmiar monitora | 65 cali |
| Technologia dotykowa | Podczerwień |
| Typ matrycy | VA |
| Waga brutto (kg) | 47.100 |
| Waga netto (kg) | 34.700 |
| Wbudowane głośniki | 2 x 20W + niskotonowy 1 x 25W |
| Wymiary opakowania (mm) | 1662 x 1062 x 223 |
| Wymiary zewnętrzne (mm) | 1491,9 x 910,6 x 115,3 |
| Zasilanie | AC 100 V~240 V, 50/60 Hz |
| Żywotność (godz.) | 50000 |
| Złącza wejścia | USB Type-C, RS-232, USB 2.0, USB 3.0 x4, Audio In, HDMI x3, D-Sub, RJ-45 x2 |
| Złącza wyjścia | HDMI Out, Audio Out, SPDIF |
Opis
- Obsługiwane systemy operacyjne
- Android 14 EDLA
- Typ matrycy
- VA
- Rozdzielczość
- 3840 x 2160
- Kontrast statyczny
- 5000 :1
- Wbudowane głośniki
- 2 x 20W + niskotonowy 1 x 25W
- Zawiera baterię / akumulator
- Nie
- Zasilanie
- AC 100 V~240 V, 50/60 Hz
- Wymiary zewnętrzne (mm)
- 1491,9 x 910,6 x 115,3
- Waga netto (kg)
- 34.700
- Waga brutto (kg)
- 47.100
- Zawartość opakowania
- Kabel USB dotykowy (3m), kabel HDMI 2.0 (3,5m), pilot, ściereczka do ekranu
Uchwyt ścienny, haczyk, instrukcja obsługi, pisak dotykowy - Żywotność (godz.)
- 50000
- Montaż VESA
- 600 x 400
- Wymiary opakowania (mm)
- 1662 x 1062 x 223
- Jasność matrycy
- 480 cd/m2
- Format obrazu
- 16:9
- Czas reakcji matrycy
- 5.000 ms
- Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz)
- 60
- Ilość wyświetlanych kolorów
- 1,07 B (10-bitowy)
- Rozmiar monitora
- 65 cali
- Kąt widzenia
- 178 stopni
- Technologia dotykowa
- Podczerwień
- Ilość punktów dotyku
- Do 50
- Obszar wyświetlania obrazu (mm)
- 1428,48 x 803,52
- Złącza wejścia
- Audio In
D-Sub
HDMI x3
RJ-45 x2
RS-232
USB 2.0
USB 3.0 x4
USB Type-C - Złącza wyjścia
- Audio Out
HDMI Out
SPDIF - Dopuszczalna temperatura pracy
- 0°C ~ 40°C
Specyficzne kody
- EAN13
- 6936422147006
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także