Avtek Monitor interaktywny TS 8.1 EASY 86
Avtek Monitor interaktywny TS 8.1 EASY 86 Avtek Monitor interaktywny TS 8.1 EASY 86 to monitor interaktywny. Ekran dotykowy do prezentacji, nauczania i współpracy zespołowej. 3840 x 2160 (4K/UHD) Rozdzielczość.
Avtek Monitor interaktywny TS 8.1 EASY 86
Avtek Monitor interaktywny TS 8.1 EASY 86 to monitor interaktywny. Ekran dotykowy do prezentacji, nauczania i współpracy zespołowej.
Jakość obrazu i komfort pracy
Gniazda we/wy: 2 x HDMI, 1 x Audio out, 1 x Audio in, 1 x mini-VGA, 1 x RJ-45 LAN, 1 x RS-232 (COM), 1 x USB 3.0, 3 x USB 2.0. Gwarancja: 36 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna. Informacje o gwarancji: Gwarancja 3 lata. Model: Monitor interaktywny Avtek TS 8.1 Easy 86.
Złącza i wyposażenie
Gniazda we/wy: 2 x HDMI, 1 x Audio out, 1 x Audio in, 1 x mini-VGA, 1 x RJ-45 LAN, 1 x RS-232 (COM), 1 x USB 3.0, 3 x USB 2.0.
Specyfikacja techniczna
| Akcesoria opcjonalne | Mobilny stojak |
| Bluetooth | Tak |
| Czas reakcji new | 8ms |
| Ekran dotykowy | Tak |
| Gniazda we/wy | 2 x HDMI, 1 x Audio out, 1 x Audio in, 1 x mini-VGA, 1 x RJ-45 LAN, 1 x RS-232 (COM), 1 x USB 3.0, 3 x USB 2.0 |
| Gwarancja | 36 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna |
| Głębokość | 88mm |
| Ilość kolorów | 1,07 mld |
| Informacje o gwarancji | Gwarancja 3 lata |
| Jasność | 400cd/m² |
| Kamera internetowa | Brak |
| Kolor (wyliczeniowy) | Czarny |
| Kontrast statyczny | 5 000:1 |
| Model | Monitor interaktywny Avtek TS 8.1 Easy 86 |
| Pobór mocy | 353W |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu 2 | 86'' |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 (4K/UHD) |
| Standard VESA | 800 x 400 |
| Szerokość | 1953mm |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Waga | 65.1kg |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| WiFi | Tak |
| Wysokość | 1152mm |
Opis
- Kolor (wyliczeniowy)
- Czarny
- Uwaga
- CE+WEEE
- Gwarancja
- 36 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna
- Waga
- 65.1kg
- Model
- Monitor interaktywny Avtek TS 8.1 Easy 86
- Przekątna ekranu 2
- 86''
- Powierzchnia matrycy
- Matowa
- Ekran dotykowy
- Tak
- Technologia podświetlania
- Diody LED
- Proporcje obrazu
- 16:9
- Rozdzielczość
- 3840 x 2160 (4K/UHD)
- Czas reakcji new
- 8ms
- Jasność
- 400cd/m²
- Kontrast statyczny
- 5 000:1
- Kąt widzenia poziomy
- Kąt widzenia pionowy
- Ilość kolorów
- 1,07 mld
- Gniazda we/wy
- 1 x Audio in
1 x Audio out
1 x RJ-45 LAN
1 x RS-232 (COM)
1 x USB 3.0
1 x mini-VGA
2 x HDMI
3 x USB 2.0 - Wbudowane głośniki
- Tak
- Wbudowany tuner TV
- Nie
- Kamera internetowa
- Brak
- Standard VESA
- 800 x 400
- Pobór mocy
- 353W
- Wysokość
- 1152mm
- Szerokość
- 1953mm
- Głębokość
- 88mm
- Informacje o gwarancji
- Gwarancja 3 lata
- Bluetooth
- Tak
- WiFi
- Tak
- Akcesoria opcjonalne
- Mobilny stojak
Specyficzne kody
- EAN13
- 5907731319966
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także