IIYAMA Monitor 15.6 cala TF1634MC-B8X IPS,poj.10pkt.450cd,IP65,7H,HDMI,DP
IIYAMA Monitor 15.6 cala TF1634MC-B8X IPS,poj.10pkt.450cd,IP65,7H,HDMI,DP IIYAMA Monitor 15.6 cala TF1634MC-B8X IPS,poj.10pkt.450cd,IP65,7H,HDMI,DP to monitor interaktywny z matrycą TFT IPS (IPS). Ekran dotykowy do prezentacji, nauczania i współpracy zespołowej.
IIYAMA Monitor 15.6 cala TF1634MC-B8X IPS,poj.10pkt.450cd,IP65,7H,HDMI,DP
IIYAMA Monitor 15.6 cala TF1634MC-B8X IPS,poj.10pkt.450cd,IP65,7H,HDMI,DP to monitor interaktywny z matrycą TFT IPS (IPS). Ekran dotykowy do prezentacji, nauczania i współpracy zespołowej.
Jakość obrazu i komfort pracy
Akcesoria w zestawie: Kabel zasilający Kabel USB Kabel HDMI Kabel DP Skrócona instrukcja obsługi Instrukcja bezpieczeństwa Zasilacz . Data Act: Iiyama - UPIIY%, ULIIY%, TLIIY%. Gniazda we/wy: 1 x DisplayPort, 1 x 15-pin D-Sub, 1 x HDMI, 1 x USB (Type B). Gwarancja: 36 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna.
Złącza i wyposażenie
Gniazda we/wy: 1 x DisplayPort, 1 x 15-pin D-Sub, 1 x HDMI, 1 x USB (Type B).
Specyfikacja techniczna
| Akcesoria w zestawie | Kabel zasilający Kabel USB Kabel HDMI Kabel DP Skrócona instrukcja obsługi Instrukcja bezpieczeństwa Zasilacz |
| Data Act | Iiyama - UPIIY%, ULIIY%, TLIIY% |
| Ekran dotykowy | Tak |
| Gniazda we/wy | 1 x DisplayPort, 1 x 15-pin D-Sub, 1 x HDMI, 1 x USB (Type B) |
| Gwarancja | 36 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna |
| Ilość kolorów | 16,2 mln |
| Kamera internetowa | Brak |
| Klasa energetyczna | F |
| Kolor (wyliczeniowy) | Czarny |
| Kontrast statyczny | 700:1 |
| Model | TF1634MC-B8X |
| Obszar widzialny w pionie | 193.5mm |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu 2 | 15.6'' |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Szerokość | 381mm |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Typ matrycy | TFT IPS (IPS) |
| Wysokość | 230.5mm |
Opis
- Kolor (wyliczeniowy)
- Czarny
- Uwaga
- CE+WEEE
- Gwarancja
- 36 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna
- Waga
- Model
- TF1634MC-B8X
- Etykieta energetyczna
- Przekątna ekranu 2
- 15.6''
- Typ matrycy
- TFT IPS (IPS)
- Ekran dotykowy
- Tak
- Technologia podświetlania
- Diody LED
- Obszar widzialny w pionie
- 193.5mm
- Obszar widzialny w poziomie
- Plamka matrycy
- Proporcje obrazu
- 16:9
- Rozdzielczość
- 1920 x 1080 (FHD 1080)
- Czas reakcji new
- Jasność
- Kontrast statyczny
- 700:1
- Kąt widzenia poziomy
- Kąt widzenia pionowy
- Ilość kolorów
- 16,2 mln
- Gniazda we/wy
- 1 x 15-pin D-Sub
1 x DisplayPort
1 x HDMI
1 x USB (Type B) - Wbudowane głośniki
- Nie
- Wbudowany tuner TV
- Nie
- Kamera internetowa
- Brak
- Pivot
- Nie
- Certyfikaty
- CE
EAC
ErP
RoHS
WEEE - Standard VESA
- 100 x 100
- Pobór mocy
- Klasa energetyczna
- F
- Akcesoria w zestawie
- Kabel zasilający Kabel USB Kabel HDMI Kabel DP Skrócona instrukcja obsługi Instrukcja bezpieczeństwa Zasilacz
- Wysokość
- 230.5mm
- Szerokość
- 381mm
- Głębokość
- Częstotliwość pozioma min.
- Częstotliwość pozioma max.
- Bluetooth
- Nie
- WiFi
- Nie
- Data Act
- Iiyama - UPIIY%, ULIIY%, TLIIY%
- Częstotliwość odświeżania
Specyficzne kody
- EAN13
- 4948570118342
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także